شناسه خبر: 567

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=567

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری
آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نقده برگزار شد
مصطفوی به احیای دریاچه ارومیه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با همت مسئولین و اجرایی کردن پروژه های عظیم انتقال آب به این دریاچه و به لطف بارش های اخیر در دو سال گذشته، دریاچه ارومیه بار دیگر شادابی خود را بازیافته و مواج شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ به نقل از سایت فرمانداری نقده، صبح دیروز ،  با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم نقده و اشنویه، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان ،آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نقده، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی طی سخنانی از کادر پزشکی و درمانی استان که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند، نیروهای نظامی و انتظامی، رسانه ها و شبکه های مجازی که با اطلاع رسانی و آگاهی دهی به مردم نقش بزرگی در مبارزه با این ویروس ایفا کرده اند، تقدیر و قدردانی کرد.

مصطفوی در ادامه خاطر نشان کرد: علی رغم تحریم های ظالمانه و محدودیت های منابع مالی، در چند سال گذشته در دولت تدبیر و امید تحولات چشم گیری صورت گرفته است. اینکه کشور ما توانسته است در حوزه بهداشت، درمان و کنترل بیماری نسبت به بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا عملکرد بهتری داشته باشد، حاصل زیرساخت های درمانی و بهداشتی است که در چند سال گذشته در قالب طرح تحول سلامت در کشور اجرایی و عملیاتی شده است.

وی با اشاره به احیای دریاچه ارومیه عنوان کرد: خوشبختانه با همت مسئولین و اجرایی کردن پروژه های عظیم انتقال آب به این دریاچه و به لطف بارش های اخیر در دو سال گذشته، دریاچه ارومیه بار دیگر شادابی خود را بازیافته و مواج شده است.

مصطفوی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های صادقانه مرتضی فرامرزی فرماندار پیشین شهرستان عنوان کرد: شاکر فرماندار جدید نقده از کارشناسان خبره وزارت کشور و استانداری بوده که در پست های مختلف سیاسی، امنیتی و اجتماعی و همچنین معاونت اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری فعالیت کرده است.

انتهای پیام

 

 

فهرست