روحانی نقده
آخرین دیدارت، جلوه ای از” حجه الوداع ” بود که بر نفس های زنده ، سنگینی میکرد
ماموستا سلیم فرج اظهار داشت: بزرگ مردی که برای برافراشتن پرچم دینداری و خروج از ظلمات و ورود به عالم نورانی و ایثار و از خودگذشتگی در امر حمایت از محرومین و مستضعفین قیام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا سلیم فرج ، روحانی نقده طی گفتگو با رابط خبری به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، معمار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

صدایت، فریادی بود، علیه بت های جدید و طواغیت روزگار!

و کلامت،” آیه” هایی که در “حرا”ی خودسازی، بر دلت تابیده بود

و آخرین دیدارت، جلوه ای از” حجه الوداع ” بود که بر نفس های زنده سنگینی میکرد

تقویم؛ تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی در نیمه خرداد ماه، یادآور روزهای محنت بار، غمبار و حماسی از جنس ایثار، شهادت و عروج ملکوتی خورشید جماران پس از سال ها مقاومت و هدایت است.

ماموستا فرج خاطر نشان کرد: بزرگ رهبری که احیاگر و پیشرو راه پیامبران بود و شخصیت معنوی که در دنیای تاریک و در عصر غربت معنویت و اخلاق و عدالت، برای برافراشتن پرچم دینداری و خروج از ظلمات و ورود به عالم نورانی و ایثار و از خودگذشتگی در امر حمایت از محرومین و مستضعفین قیام کرد و با بسیج کردن امت اسلامی بعنوان نقطه مقابلی با دنیای استعمار و استبداد، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر شعار “استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” در چارچوب دین و خردورزی بنیان نهاد.

وی در ادامه تصریح نمود: به راستی که ایشان مکتب ایثار و از خود گذشتگی، اخلاق حسنه، تواضع و فروتنی، آیه رحمت الهی، ید الله علی الطواغیت بر زمین،  بود. به راستی که تاریخ هرگز یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را از یاد نمیبرد.

به مناسبت ۱۴ خرداد ماه، سالروز رحلت جانگداز آن پیشوای بزرگ، این روز را تسلیت می گوییم و سالروز قیام ۱۵ خرداد ماه را نیز گرامی می‌داریم.

انتهای پیام

فهرست