دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
آزمون جامع تعیین سطح یک و دو و آزمون سطح سه ویژه مدرسین در حال برگزاری است
حجت الاسلام منافی ، معاونت آموزش و پژوهش دفتر استانی اظهار داشت: آزمون جامع تعیین سطح ، سطح یک و دو طلاب و روحانیون و آزمون سطح سه ویژه مدرسین در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه 14و 13/12/1399 با حضور 51 نفر از داوطلبان آزمون در سه حوزه ارومیه ، مهاباد و پیرانشهر در چهار نوبت ، صبح  و عصر در حال برگزاری می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ به همت معاونت آموزش و پژوهش دفتر استانی ، آزمون جامع تعیین سطح ، سطح یک و دو طلاب و روحانیون و آزمون سطح سه ویژه مدرسین در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه ۱۴و ۱۳/۱۲/۱۳۹۹ در چهار نوبت صبح  و عصر  در حال برگزار می باشد.

در ضمن حجت الاسلام و المسلمین حاج فعال آذر، مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی نیز از برگزاری آزمون در حوزه ارومیه بازدید کردند.

این آزمون در استان آذربایجان غربی در سه حوزه امتحانی ارومیه، مهاباد و پیرانشهر با حضور نمایندگان حراست ، نظارت و معاونت آموزش و پژوهش دفتر استانی برگزار می گردد.

نتایج آزمون در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ اعلام می گردد و حداقل نمره قبولی در این آزمون معدل ۱۲ می باشد که به قبول شدگان بعد از شرکت در دوره تکمیلی و قبولی در امتحانات آن، مدرک سطح اعطا می گردد.

انتهای پیام

فهرست