رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلماس
آسفالت ۲۸ کیلومتر راه روستایی با اجرای طرح ملی ابرار در سلماس
بهنام اصغری اظهار داشت: طرح آسفالت در قالب طرح ملی ابرار که با اهتمام ویژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی اجرا می شود، شامل ۱۵ کیلومتر از روستاهای دریک، گل آدم، گبرآباد و ۷ کیلومتر از ادامه مسیر روستاهای اسبشه، گرماویچ، شناتال و ۶ کیلومتر از ادامه پروژه داراب به دلرزی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلماس گفت: ۲۸ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان در قالب طرح ملی ابرار زیرسازی شده است که در صورت تامین قیرمصرفی و رفع مشکل منابع مالی آن آسفالت می‌شود که با اتمام آن، طول راه‌های روستایی آسفالته در حوزه استحفاظی شهرستان به حدود ۶۰ درصد برخورداری و میانگین استانی می‌رسد.

بهنام اصغری در حاشیه عملیات آسفالت ریزی محور هفتوان افزود: طرح آسفالت در قالب طرح ملی ابرار که با اهتمام ویژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی اجرا می شود، شامل ۱۵ کیلومتر از روستاهای دریک، گل آدم، گبرآباد و ۷ کیلومتر از ادامه مسیر روستاهای اسبشه، گرماویچ، شناتال و ۶ کیلومتر از ادامه پروژه داراب به دلرزی است.

فرماندار  سلماس نیز در حاشیه این بازدیدگفت: در حال حاضر، ۳۶۰ کیلومتر از راه‌های روستایی سلماس آسفالته بوده و ۳۳۶ کیلومتر نیز خاکی است.

علی اکبر عسگری  ادامه داد: در حال حاضر، علاوه بر طرح ملی ابرار، پروژه های مهم دیگری در حوزه بهبود وضعیت راه های این شهرستان در حال بر ۵ میلیارد تومان و در راستای آرام سازی ترافیک و تداوم بهبود وضعیت مسیر سلماس – ارومیه و ادامه نصب نیوجرسی های بتنی مفصلی واقع در محور سلماس – خوی نیز در دست اجراست.

انتهای پیام

فهرست