روابط عمومی مرکز اسلامی آذربایجان غربی
آیت الله حسن زاده آملی (ره) عمر مبارک خود را در بین مردم با خلوص نیت به ترویج اسلام پرداخت
ائمه جمعه اهل سنت استان  آذربایجان غربی اظهار داشتند: رحلت آن علامه بزرگوار را به محضرمقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیت مکرم  و شاگردان و سلسله جلیله علماء و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،

ائمه جمعه اهل سنت استان  آذربایجان غربی، به مناسبت درگذشت عالم و دانشمند ربانی ،اسوه زهد و تقوی ،عالم صدیق ،اهل تحقیق، مدافع واقعی اسلام عالم بی ادعا آیت الله حسن زاده ی آملی (ره) پیام تسلیت صادر کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اذا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ

درگذشت عالم و دانشمند ربانی ،اسوه زهد و تقوی ،عالم صدیق ،اهل تحقیق، مدافع واقعی اسلام عالم بی ادعا آیت الله حسن زاده ی آملی (ره) ،ثلمه ای جبران ناپذیر بر پیکر اسلام بود

این وارث شرع نبوی ، تمام  عمر مبارک خود را در بین مردم با خلوص نیت به ترویج اسلام پرداخت و در راه نشر معارف اسلامی مجاهدتهای زیادی  نمود.

رحلت آن علامه بزرگوار را به محضرمقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیت مکرم  و شاگردان و سلسله جلیله علماء و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم.

از خداوند متعال مسئلت دارم که آن مرحوم مغفور را در کنف رحمت و مغفرت واسعه ی خود در بهشت برین با انبیاء و اولیاء و صدیقین و صالحین و علمای عاملین ماوی دهد.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

ائمه جمعه اهل سنت استان  آذربایجان غربی

انتهای پیام

فهرست