نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
ارتباط مستمر و فعال نیروهای ارزشی و انقلابی با یکدیگر مایه یکپارچگی خواهد شد
سید مهدی قریشی ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته بر ضرورت ایجاد جبهه واحد در بین نیروهای ارزشی و انقلابی تأکید کرده و خاطر نشان کرد: بزرگ ترین ضعف نیروهای ارزشی در استان تفرق و جزیره ای عمل کردن است فلذا انتظار می رود جوانان مومن، انقلابی و پایکار ضمن رعایت وحدت و صمیمیت در جبهه ای واحد گردهم آیند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ مسئولین موسسه رسانه ای سراج و جمعی از فعالان فرهنگی و رسانه ای با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه  دیدار کردند

در این دیدار گزارشاتی در مورد نحوه فعالیت های رسانه ای، آموزشی و فرهنگی موسسه رسانه ای سراج ارائه شده و دغدغه ها و مشکلات جوانان در این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در ادامه ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته بر ضرورت ایجاد جبهه واحد در بین نیروهای ارزشی و انقلابی تأکید کرده و خاطر نشان کرد: بزرگ ترین ضعف نیروهای ارزشی در استان تفرق و جزیره ای عمل کردن است فلذا انتظار می رود جوانان مومن، انقلابی و پایکار ضمن رعایت وحدت و صمیمیت در جبهه ای واحد گردهم آیند.

وی افزود: مباحث رسانه ای مهم ترین نیاز جامعه امروز بوده و لازم است ضمن شفافیت انتظارات و بیان آن ها نحوه تعامل و فعالیت نیروهای انقلاب حول یک محور مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

امام جمعه ارومیه در پایان بر ضرورت ارتباط بیشتر با نهادهای انقلابی و دفتر خود تأکید کرد و گفت: ارتباط مستمر و فعال نیروهای ارزشی و انقلابی با یکدیگر مایه یکپارچگی و موفقیت در رسیدن به آرمان ها انقلابی، اسلامی خواهد شد فلذا انتظار می رود جوانان انقلابی و پایکار ضمن حفظ همدلی و پرهیز از اختلاف سلایق برای پیشبرد هر چه بهتر اهداف انقلابی همراه و یکدل شوند.

انتهای پیام

فهرست