ارتش در این چهل سال با حفظ و حراست از امنیت کشور خدمات شایانی به یادگار گذاشته است
ماموستا عباس احمدی باغ گفت: ارتش با اطاعت از فرمان رهبری در کمک رسانی به دولت در برپایی بیمارستانهای صحرایی و مدیریت میدانی اعم از کمک به ضد عفونی کردن معابر و کمک به رفع مشکلات معیشتی مردم سنگ تمام گذاشته و دولت و ملت را در این بیماری کرونا یاری کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ،امام جمعه بوکان طی گفتگو با رابط خبر دفتر استانی در مورد ۲۹ فروردین که روز ارتش نامگذاری گردیده ،گفت: در گرامیداشت ۲۹ فروردین ، روز ارتش را به مقام معظم رهبری و نیروهای مسلح کشور تبریک گفته و ارتش در این چهل سال با حفظ و حراست از امنیت کشور خدمات شایانی را برای کشور عزیزمان به یادگار گذاشته است.

ماموستا احمدی باغ افزود: ارتش با اطاعت از فرمان رهبری در کمک رسانی به دولت در برپایی بیمارستانهای صحرایی و مدیریت میدانی اعم از کمک به ضد عفونی کردن معابر و کمک به رفع مشکلات معیشتی مردم  سنگ تمام گذاشته و دولت و ملت را در این بیماری کرونا یاری کرده است.

ازاین بابت ما ائمه جمعه و جماعات  مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی از زحمات ارتش و تمام نیروهای کشوری و لشگری در مورد رفع مشکلات کرونا  نهایت  سپاس و قدردانی را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست