امام جمعه ارومیه
ارتقاء توان نظامی گروه های فلسطینی عامل اصلی ایستادگی آن ها در مقابل اسرائیل است
سیدمهدی قریشی اظهار داشت: جنایاتی را که رژیم صهیونیستی در چند روز اخیر انجام داد را محکوم می کنیم و باید از این مسئله عبرت بگیریم و براساس صریح قرآن در مقابل دشمنان خود را توانمند کنیم و قدرت خود را حفظ کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه طی گفتگو با رابط خبر استانی ، حمله رژیم غاصب صهیونیستی به مسجد الاقصی را محکوم کرد و اظهار داشت: ارتقاء توان نظامی گروه های فلسطینی عامل اصلی ایستادگی آن ها در مقابل اسرائیل است.

جنایاتی را که رژیم صهیونیستی در چند روز اخیر انجام داد را محکوم می کنیم و باید از این مسئله عبرت بگیریم و براساس صریح قرآن در مقابل دشمنان خود را توانمند کنیم و قدرت خود را حفظ کنیم.

امام جمعه ارومیه تصریح نمود: در فلسطین باید گروه های مقاومت امکانات و قدرت خود را بیشتر کنند تا اسرائیل را نابود کنند.

اینکه اکنون مردم فلسطین توانسته اند در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی بایستند به خاطر این است که بنا به تعبیر مقام معظم رهبری در جنگ با سنگ به جنگ با موشک دست یافته اند.

سید مهدی قریشی افزود: مسلمانان باید قدرت داخلی خود را بیشتر کنند و نباید به مجامع بین المللی متکی شوند.

نماینده ولی فقیه در ادامه خاطر نشان کرد: اگر گروه های فلسطینی نتوانند توان نظامی خود را ارتقاء دهند در مقابل رژیم غاصب، مجامع بین المللی کاری انجام نداده و انجام نخواهند داد.

مجامع بین المللی با کشته شدن یک رأس حیوانات در دنیا داد و بیداد می کنند اما با کشته شدن صدها کودک بی گناه هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

لذا مسلمانان نباید به این مجامع متکی شده و باید با استفاده از قدرت داخلی روی پای خود بایستند همچنین در کشور، ما نیز باید با استفاده از اقتدار، قدرت و انسجام ملی در مقابل دشمنان بایستیم.

انتهای پیام

فهرست