معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان‌غربی
از ابتدای سال جاری، از ۲۰ هزار و ۴۶۵ خانوار روستایی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی نیازسنجی صورت گرفته است
مهدی سهیلی اظهار داشت: این نیاز سنجی ها در راستای عمل به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی ویژه به مناطق محروم و روستایی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، مهدی سهیلی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال جاری، از ۲۰ هزار و ۴۶۵ خانوار روستایی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی نیازسنجی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این نیاز سنجی ها در راستای عمل به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی ویژه به مناطق محروم و روستایی صورت گرفته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: این نیازسنجی‌ها با وجود محدودیت‌های کرونایی در تمام نقاط صعب‌العبور، مرزی و روستایی شهرستان‌های آذربایجان‌غربی انجام پذیرفته است.

وی افزود: این تعداد نیاز سنجی که از ابتدای سال جاری صورت گرفته، بیشتر در حوزه اشتغال، مسکن و درمان بوده که  ۳ هزار و ۱۶۰ نیاز به تغمیر مسکن و ۷۱۹ خانوار نیز نیازمند احداث مسکن بوده‌اند.

سهیلی تاکید کرد: کمیته امداد آذربایجان‌غربی در تلاش است از محل اعتبارات خود و همچنین هم افزایی با بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان، سپاه پاسداران و با دعوت از خیران نیک اندیش، تا پایان سال جاری اقدام به رفع مشکلات و نیازهای خانوارهای شناسایی شده مناطق روستایی و محروم نماید.

وی اظهار کرد: این نیاز سنجی ها از مناطق روستایی، صعب العبور . مناطق محروم استان تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

 

فهرست