شناسه خبر: 2977

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2977

مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت آذربایجان غربی
استقلال در حوزه های مختلف دستاورد انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام عسگر فعال آذر اظهار داشت: استقلال، آزادی و‌جمهوری اسلامی از شعارهای انقلاب اسلامی بود و‌امروز پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب در حوزه های اقتصادی ، نظامی ، فرهنگی ، سیاسی و سایر حوزه ها به استقلال دست یافته ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ به مناسبت ایام الله دهه فجر نشست خبری اصحاب رسانه با مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در سالن کنفرانس دفتر استانی برگزار گردید.

در این نشست حجت الاسلام فعال آذر با گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت : استقلال، آزادی و‌جمهوری اسلامی از شعارهای انقلاب اسلامی بود و‌امروز پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب در حوزه های اقتصادی ، نظامی ، فرهنگی ، سیاسی و سایر حوزه ها به استقلال دست یافته ایم.

وی ادامه داد: یکی از راههای شناخت خدمات نظام اسلامی مقایسه آن با نظام های قبلی است دراین صورت است خواهیم دید پس از پیروزی انقلاب چه خدماتی صورت گرفته است و‌کشور در بخش ها ی مختلف به چه موفقیت هایی دست یافته است

مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی با با ‌بیان اینکه مصداق بارز یوم الله رهایی یک قوم از دست طاغوت است گفت: بنابراین اگر امام راحل فرمودند ۲۲ بهمن یوم الله است به این دلیل است که دراین روز ملت ایران از دست طاغوت نجات یافتند.

انتهای پیام

فهرست