شناسه خبر: 4004

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4004

امام جمعه شهر میر آباد سردشت
اسرائیل لکه ننگ و غده سرطانی بر قلب جهان اسلام است
ماموستا عبدالرحمن باروزه اظهار داشت: در کارنامه ننگین این رژیم جز قتل ، غارت و اشغال گری چه چیزی مشاهده می شود؟ پاسخ همه این سوالات معمار کبیر انقلاب اسلامی در یک جمله داده است:  اسرائیل لکه ننگ و غده سرطانی بر قلب جهان اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، ماموستا عبدالرحمن باروزه امام جمعه شهر میر آباد سردشت درحمایت ازمردم مظلوم فلسطین و اهانت به قدس شریف و حمایت ازجبهه مقاومت بیانیه ی را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سولات زیادی در فکر هر انسان آزاده ای خطور می کند که چرا همه دنیای کفر استکبار جهانی نهایت حمایت همه جانبه و در همه ابعاد را از رژیم جعلی و اشغال گر قدس انجام می دهند و تمام امکانات مادی و معنوی و تبلیغاتی جهان صرف حمایت از این رژیم منحوس می شود.

رژیمی که نودونیم درصد  قطعنامه های سازمان ملل در مورد اشغالگری آن و تو نیم درصد باقی هم هیچ گونه در برابر این رژیم اجرا و قدرتی نداشته اند مگر این رژیم منحوس اشغال گر در کجای این جهان کوچکترین خدمتی به انسانهای جامعه بشری انجام داده است؟

چرا این قدر برای آنان عزیز ودر دانه است؟ در حالی که  در کارنامه ننگین این رژیم جز قتل ، غارت و اشغال گری چه چیزی مشاهده می شود؟ پاسخ همه این سوالات معمار کبیر انقلاب اسلامی در یک جمله داده است:  اسرائیل لکه ننگ و غده سرطانی بر قلب جهان اسلام است.

جای شکر است که توسط یک ابر مرد ، شهید سلیمانی دست رنج کشیده فرزندان مظلوم فلسطین بجای قلوه سنگ به علم تولید موشک مجهز و کاخ ستم نمرود یان و فرعونیان زمان را به لرزه در آورده و نوید ازاله جرثومه فساد را از صحنه گیتی بر دل مستضعفان عالم می دهد.

عبدالرحمن باروزه

امام جمعه میرآباد سردشت

انتهای پیام

فهرست