شناسه خبر: 6259

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=6259

مدیر مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی
اسلام منادی وحدت بوده و محور اصلی این موضوع پیامبر هست
 همایش طلایه داران تقریب با حضور نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری ، نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده ارتش در منطقه شمال غرب ، فرماندهی سپاه شهدا و روحانیون تشیع و تسنن ارومیه در مصلی ارومیه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، همایش طلایه داران تقریب با حضور نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری ، نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده ارتش در منطقه شمال غرب ، فرماندهی سپاه شهدا و روحانیون تشیع و تسنن ارومیه در مصلی ارومیه برگزار گردید.

حجت‌الاسلام عسگر فعال آذر، مدیر مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی در همایش طلایه داران تقریب، اظهار کرد: هفته وحدت را تبریک عرض می‌کنم، پیامبر اکرم (ص) از دنیا گریزان بود و خود ارزشمند بود و به ارزش‌ها اهمیت می‌داد و همه انسان‌ها را محترم می‌شمرد.

وی افزود: وحدت خود ارزش بوده و اسلام منادی وحدت بوده و محور اصلی این موضوع پیامبر هست و ما نیز امت همین پیامبر هستیم و باید وحدت را در جامعه ساری و جاری کنیم و موانع را از بین ببریم و یکی از این موارد عدم اعتقاد به وحدت است که یکی از انگیزه‌های آن هوای نفس است که باید از آن پرهیز کرد تا بتوانیم در دنیا و آخرت سعادتمند باشیم.

حجت‌الاسلام فعال آذر بیان کرد: وحدت بین شیعه و سنی بین مردم آذربایجان‌غربی به‌خصوص علما جاری و ساری است و آن‌چه که قلب‌ها را به هم نزدیک می‌کند، شناخت کامل از همدیگر است و انس و الفت شیعه و سنی در استان قابل ستایش بوده که باید بیش از پیش تقویت شود.

انتهای پیام

فهرست