شناسه خبر: 2940

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2940

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
اعتماد به آمریکا و ایادی آن، مصداق اعتماد به شیطان است
سیدمهدی قریشی اظهار داشت: به فرموده امام راحل آمریکا شیطان بزرگ است و هر کس به آمریکا اعتماد کند به شیطان اعتماد کرده است و براساس آیات قرآن کریم نباید بر شیطان اعتماد کرد چرا که دشمنی او آشکار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز عبادی ، سیاسی جمعه این هفته ارومیه با رعایت پروتکول های بهداشتی با امامت حجت الاسلام سید مهدی قریشی  امام جمعه ارومیه  در مصلی امام خمینی (ره) برگزار گردید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به انتخابات آمریکا و تغییر رئیس جمهور این کشور تحت شدیدترین تدابیر امنیتی گفت: مراسم تحلیف ریاست جمهوری آمریکا با شرایط حکومت نظامی و شدیدترین تدابیر امنیتی نشان از این است که آمریکا در مسیر افول و نابودی قرار گرفته و زوال این کشور نزدیک است.

وی افزود: اگر چنین مراسمی در داخل کشور برگزار می شد به غیر از دشمنان خارجی منافقین داخلی نیز به دنبال تضعیف نظام و شبهه افکنی و نظامی جلوه دادن جمهوری اسلامی بر می آمدند اما این درحالیست که آمریکا بعنوان مهد دموکراسی و آزادی و مدعی مدیریت جهانی بودن با چه شرایطی مراسم تحلیف برای تغییر ریاست جمهوری خود برگزار می کند و این نشانه اضمحلال و نابودی این رژیم است.

تغییر ریاست جمهوری آمریکا نباید نگاه و شناخت مسئولین را نسبت به این کشور عوض کند

امام جمعه ارومیه در ادامه به دستور مقام معظم رهبری اشاره کرده و گفت: بر اساس دستور مقام معظم رهبری تغییر ریاست جمهوری آمریکا نباید نگاه و شناخت مسئولین را نسبت به این کشور تغییر دهد و در مسأله برجام تنها با این شرط که تمامی تحریم ها باید یکجا و بصورت کامل رفع شود می توان به تعهدات برجامی پایبند بود فلذا نباید مسئولین در کلام خود نیز ادعای برگشتن به برجام را مطرح کند.

وی افزود: نباید چنین تفکری در جامعه القا شود که با تغییر رئیس جمهور آمریکا شرایط تغییر کرده و مشکلات حل خواهد شد چرا که دشمنی آمریکا با نظام اسلامی در طول تاریخ ثابت شده و از سوی آن ها همیشه دشمنی و شر نصیب جمهوری اسلامی شده است فلذا باید بدانیم که این تفکر استکباری و ظلم حاکم بر آن هاست که اجازه اعتماد به آن ها را نمی دهد.

اعتماد به آمریکا و ایادی آن، مصداق اعتماد به شیطان است

وی خاطر نشان کرد: اعتماد به آمریکا و ایادی آن ها اعتماد به شیطان است و به فرموده امام راحل آمریکا شیطان بزرگ است و هر کس به آمریکا اعتماد کند به شیطان اعتماد کرده است و براساس آیات قرآن کریم نباید بر شیطان اعتماد کرد چرا که دشمنی او آشکار است و سخنان مسئولین در اعتماد به دولت جدید آمریکا قابل قبول و پذیرش نیست.

سیدمهدی قریشی در پایان تصریح کرد: همه مردم و مسئولین باید سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری را با جان و دل بشنویم و از وی تبعیت کنیم تا دچار مشکل نشده و فریب حیله های دشمن را نخوریم.

انتهای پیام

فهرست