شناسه خبر: 2404

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2404

 امام جمعه مهاباد
اعتماد به دشمن نتیجه جز این در پی ندارد
ماموستا عبدالسلام امامی اظهار داشت: جامعه اهل سنت ایران اسلامی همپای دیگر اقشار کشور به عنوان یک خواسته ملی، انتظار دارد وزارت دفاع، وزارت اطلاعات و همچنین ارگان‌های مربوطه در سریع ترین زمان ممکن، متجاوزان چه داخلی و خارجی را به اشد مجازات برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا عبدالسلام امامی ، امام جمعه مهاباد مبنی بر محکوم نمودن ترور شهید فخری زاده بیانیه ای را صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بار دیگر دست ظالمان و ستمگران و ایادی استعمارگران و رژیم صهیونیستی و همکارانشان از آستین تروریسم بیرون آمد و یکی از نقاط قوت ملت بزرگ ایران که داشتن دانشمندان متعهد است را هدف قرار دادند.

متاسفانه در شرایطی که هنوز قلوب ملت مسلمان ایران اسلامی متاثر و متالم از شهادت سردار دلهاست، بار دیگر شاهد از دست دادن یکی از عزیزان و بزرگان حوزه علمی کشورمان هستیم، با طرح این سوال که چرا تنها یک روز پس از مبادله جاسوس دو تابعیتی استرالیایی، انگلیسی ، رژیم صهیونیستی؛ تیم تروریستی این رژیم دست به چنین جنایتی زده ، باید اعتراف کنیم نتیجه اعتماد به دشمن و خوش باوری و داد و ستد با آن چیزی جز این نخواهد بود.

جامعه اهل سنت ایران اسلامی همپای دیگر اقشار کشور به عنوان یک خواسته ملی، انتظار دارد وزارت دفاع، وزارت اطلاعات و همچنین ارگان‌های مربوطه در سریع ترین زمان ممکن، متجاوزان چه داخلی و خارجی را به اشد مجازات برسانند و همانطور که رهبری فرمودند دوران بزن دررو تمام شده است، امیدواریم در سریعترین زمان انتقام این شهید و همچنین سردار شهید سلیمانی و شهدای هسته‌ای و دیگر شهدای کشور را انشالله از ظالمان و صهیونیست‌ها بگیریم.

در پایان بار دیگر شهادت سرافرازانه شهید محسن فخری زاده را به پیشگاه ولی فقیه حضرت آیت الله خامنه ای و فرماندهی کل قوا و عموم ملت ایران و خانواده بزرگوار این شهید تبریک و تسلیت نموده و از خداوند متعال خواهانیم توفیق پیروی از راه شهیدان را نصیب همه ما گرداند.

انتهای پیام

 

فهرست