شناسه خبر: 1186

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=1186

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
اعمال انسان سبب سعادت یا شقاوت انسان می‌شود
سیدمهدی قریشی اظهار داشت: اگر ملت ایران قدردان نعمت جمهوری اسلامی که خداوند آن را به کشور ما عنایت داشته نباشند خداوند آن را به نقمت تبدیل می‌کند و باعث سختی زندگی مردم می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، اهم بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در برنامه میعادگاه آدینه ۲۷تیرماه  به شرح ذیل است: اعمال انسان سبب سعادت یا شقاوت انسان می‌شود

امام جمعه ارومیه اظهار داشت:حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام در فرمان خود به مالک‌اشتر می‌فرمایند که اگر کسی بر دیگری ظلم کند و بر ظلم خود باقی بماند و روش خود را تغییر ندهد این عمل سبب تغییر نعمت خداوند به نقمت می‌شود لذا انسان باید نسبت به اعمال خود مراقبت نماید.

وی تصریح نمود: اگر ملت ایران قدردان نعمت جمهوری اسلامی که خداوند آن را به کشور ما عنایت داشته نباشند خداوند آن را به نقمت تبدیل می‌کند و باعث سختی زندگی مردم می‌شود.

امام جمعه ارومیه تصریح نمود: اهل‌بیت در دعاهای خود از خداوند خواسته‌اند که خداوند گناهانی را که سبب تغییر نعمت خداوند به نقمت می‌شود ببخشد لذا ما باید از خداوند بخواهیم که گناهانی را که باعث تبدیل نعمات خداوند به نقمت می‌شود را از ما ببخشد.

سید مهدی قریشی در ادامه افزود: خداوند به همه امکان سعادت و شقاوت داده و این اعمال انسان است که باعث سعادت یا شقاوت انسان در زندگی می‌شود لذا انسان باید تلاش کند تا زندگی او براساس دستورات الهی باشد تا حمایت و پشتیبانی خداوند شامل حال او شود.

انتهای پیام

 

فهرست