استاندار استان آذربایجان غربی
افزایش ۲۰۰ درصدی نرخ سرمایه گذاری و کاهش آسیب های اجتماعی از برکات دولت در استان است
محمدمهدی شهریاری خاطر نشان کرد: سراسر استان تبدیل به کارگارهای عمرانی در حوزه ساخت سد و بیمارستان ها و راههای روستایی و شهری شده است و سرمایه گذاری های مناسبی در استان صورت می پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ جلسه مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، فرمانده نیروی انتظامی و سپاه شهداء و جمعی از مدیران کل استان ، در دفتر امام جمعه ارومیه برگزار گردید

محمدمهدی شهریاری استاندار استان آذربایجان غربی در این جلسه ضمن اشاره به شرایط تحریمی کشور گفت: کشور و استان به خاطر تحریم ها در شرایط خاصی قرار دارد و باید با توجه به این شرایط با مسائل و مشکلات روبرو شد.

وی در ادامه ضمن اشاره محرومیت های استانی افزود: محرومیت های استانی در طول سالها انباشته شده و بحمدالله در طول سال های اخیر شاخص های بهداشت و درمان و انرژی در سطح خوبی قرار داریم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: سراسر استان تبدیل به کارگارهای عمرانی در حوزه ساخت سد و بیمارستان ها و راههای روستایی و شهری شده است و سرمایه گذاری های مناسبی در استان صورت می پذیرد

دکتر شهریاری در ادامه ضمن اشاره به کسب مقام برتر کسب و کار استان در کشور گفت: مقام ‌برتر کسب و کار در کشور و افزایش ۲۰۰ درصدی نرخ سرمایه گذاری و کاهش آسیب های اجتماعی از برکات دولت در استان است.

وی در ادامه ضمن اشاره مشکلات صادرات استان گفت: صادرات استان با وجود تحریم ها، شرایط شیوع ویروس کرونا و موانع صادراتی نسبت به سال گذشته بیشتر شده است.

انتهای پیام

فهرست