مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان سردشت
امام به عنوان یک مجتهد بزرگ دینی وظیفه خود را با اخلاص کامل به انجام رسانید
ماموستا عبدالرحمن باروزه افزود: امام و قیام  مردم ایران و ظهور نظام مقدس جمهوری اسلامی در دوران معاصر مهمترین پدیده و معجزه قرن به شمار می­آید و با تکیه بر مدد الهی و توان و اتحاد مردم بساط استکبار جهانی و صهیونیسم  را از ایران اسلامی برچید و ژاندارم خاورمیانه کاملاً مسلح را ، با نیروی ایمان خویش به زانو در آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ در مورخه ۱۲/۰۳/۱۳۹۹ روز دوشنبه رأس ساعت ۱۰ صبح جلسه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با حضور ائمه جمعه شهرستان سردشت ( سردشت ، نلاس ، ربط  و میرآباد ) و  تعدادی از روحانیون شاخص در دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان سردشت  برگزار گردید.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام مجید  شروع  و فاتحه ای برای شادی روح آن سفر کرده آغاز شد. و در ادامه اشعاری در مدح و ثنای حضرت رسول خوانده شد.

در این مراسم ماموستا عبدالرحمن باروزه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان سردشت و امام جمعه شهر میرآباد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و تسلیت سی ویکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد ،  هدف از تشکیل این مراسم را اظهار ارادت روحاتیون سردشت با مراد و تجدید میثاق با آرمانهای امام و مقام معظم رهبری ذکر کرد و گفت: امام و قیام  مردم ایران و ظهور نظام مقدس جمهوری اسلامی در دوران معاصر مهمترین پدیده و معجزه قرن به شمار می­آید و امام به عنوان یک مجتهد بزرگ دینی وظیفه خود را با اخلاص کامل به انجام رسانید و با تکیه بر مدد الهی و توان و اتحاد مردم بساط استکبار جهانی و صهیونیسم  را از ایران اسلامی برچید و ژاندارم خاورمیانه کاملاً مسلح را ، با نیروی ایمان خویش به زانو در آورد. و با اخلاص کامل خویش همان گونه بعد از تبعید به ترکیه، عراق ، کویت و فرانسه بعد از این همه درد و محنت و دوری با سر افرازی به وطن بر می­گردد و خبرنگار از ایشان می­پرسد چه احساسی دارید؟ میفرماید: هیچ . یعنی تمام دردها و رنجها و تلاشها برای خدا بوده و از هیچ انسانی پاداش و تشکری نخواسته است. همان گونه بعد از رحلت ایشان خبرنگاران جهان به منزل معظم له می­روند و مشاهده می­کنند یک رهبر دینی در اوج ساده زیستی چگونه استکبار شرق و غرب را به زانو در آورده است.

باروزه افزود: ایشان تداوم ارزشهای انقلاب و مدیریت و تدبیر رهبریت امام خامنه­ای مدظله العالی را  الگوی مردم سالاری دینی برای مستضعفان جهان که موجب بر افروخته شدن کینه و دشمنی دشمنان و استکبار می­شود را ذکر کرد و گفت: و ریشه همه این توطئه­ها و دسیسه­ها و تحریم­های استقلال آزادی و الگوی موفق  جمهوری اسلامی است و تمام این سربلندی ها و موفقیت ها با رهبریت امام خامنه ای مدظله العالی محقق گشته است.

انتهای پیام

 

فهرست