امام جمعه اهل سنت ارومیه
امام جمعه اهل سنت ارومیه در پی درگذشت دو تن از خبرنگاران پیام تسلیت صادر کرد
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: هرازگاه در گذر زمان و در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی, جرس کاروان از رحیل مسافرانی خبر می دهد که بسیار سخت و طاقت فرسا می نمایاند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، امام جمعه اهل سنت ارومیه در پی درگذشت دو تن از خبرنگاران کشور عزیزمان ایران پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

هرازگاه در گذر زمان و در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی, جرس کاروان از رحیل مسافرانی خبر می دهد که بسیار سخت و طاقت فرسا می نمایاند که با این نوید در قرآن کریم که خداوند شما را اجر صابرین دهد (و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون) آرامش به قلوب داغدیده باز می گردد.

حادثه  دلخراش اتوبوس حامل خبرنگاران و درگذشت ناباورانه و تلخ دو تن از خبرنگاران رسانه ای، زنده یادان مرحومه مهشاد کریمی و مرحومه ریحانه یاسینی خبرنگاران جوان کشور عزیزمان را در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به استان آذربایجان غربی موجب تأثر وتألم خاطر اینجانب گردید.

لذا این حادثه دلخراش را به خبرنگاران، اصحاب رسانه، خانواده‌های داغدار این دو عزیز و همکارانشان در خبرگزای هایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزدمنان برای آن دو خبرنگار فقید، رحمت و غفران واسعه الهی طلب، وبرای مصدومان شفای عاجل وکامل را ازدرگاه الله متعال مسئلت می‌نمایم.

کلشی نژاد

امام جمعه اهل سنت ارومیه

انتهای پیام

فهرست