امام جمعه اشنویه
امام حسین علیه‌السلام نماد مظلومیت و حقانیت در برابر تفکر دنیا طلبی و جهالت است
ملا سید مصطفی خاتمی با اشاره به پیاده روی اربعین سالار شهیدان گفت: پیام مهم راهپیمایی و پیاده روی اربعین عشق به امام حسین علیه السلام است  که همان عشق به خدا و رسول خداست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،ملا سیدمصطفی خاتمی امام جمعه شهرستان اشنویه شب گذشته در جمع عزاداران و محبان اهل بیت علیهم السلام در مسجد امام جعفر صادق علیه السلام با تشریح وقایع کربلا گفت، امام حسین علیه‌السلام نماد مظلومیت و حقانیت در برابر تفکر دنیا طلبی و جهالت است.

وی با تشریح احادیث متواتر از کتب معتبر اهل سنت گفت جنایت یزید و یارانش در واقعه کربلا بزرگترین ظلم در حق خاندان و اهل بیت پیامبر است و گناه نابخشودنی است.

وی با اشاره به پیاده روی اربعین سالار شهیدان گفت: پیام مهم راهپیمایی و پیاده روی اربعین عشق به امام حسین علیه السلام است  که همان عشق به خدا و رسول خداست.

امام جمعه اشنویه گریه در رثای امام حسین علیه السلام و اصحاب و یاران آن حضرت را که هر ساله باشکوه خاصی بر گزار میشود جزء بهترین و بالاترین  اعمال شایسته  نزد خداوند متعال دانست که سبب آموزش گناهان و شفاعت در روز قیامت خواهد شد.

انتهای پیام

فهرست