شناسه خبر: 4327

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4327

 امام جماعت هاشم آباد مرگور ارومیه
امام خمینی (ره) احکام اسلامی را در جامعه زنده کرد
ماموستا محمد سلیم آویشی اظهار داشت: شخصیت امام با توانایی فکری وایدئولوژی دینی توانست در اندک زمانی کوتاه رژیم دیکتاتور ستم شاهی را به یک حکومت جمهوری اسلامی تبدیل نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا محمد سلیم آویشی ، امام جماعت هاشم آباد مرگور ارومیه طی گفتگو با رابط خبری به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، معمار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: چهاردم خرداد سالروز ارتحال شخصیت تاریخی و بزرگوار امام قدس سره است.

شخصیت امام با توانایی فکری وایدئولوژی دینی توانست در اندک زمانی کوتاه رژیم دیکتاتور ستم شاهی را به یک حکومت جمهوری اسلامی تبدیل نماید.

وی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی ایران که با رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید، مطابق قانون دینی و با شعار نه شرقی و نه غربی بود و در این رابطه، امام راحل شخصیتی بود که به دین اعتقاد داشت و از ایمان واقعی برخوردار بود.

ماموستا آویشی تصریح نمود:  ایشان نام خدا را همواره بر زبان جاری می‌ساخت و به حمایت از مستضعفین تاکید می‌کرد و همچنین امام خمینی(ره) احکام اسلامی را در جامعه زنده کرد و برای ایرانیان، استقلال و آزادی را به ارمغان آورد.

این روز را به یاد این بزرگوار گرامی میداریم ورحلت آن شخصیت تاریخی ایران اسلامی به همه هم میهنان تسلیت میگوئیم.

والسلام علی اتبع الهدی

انتهای پیام

فهرست