شناسه خبر: 4299

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4299

امام جمعه پیرانشهر
امام خمینی (ره) اسلام را در جهان زنده کرد
ماموستا دکتر مصطفی محمودی اظهار داشت: برای تشکیل حکومت اسلامی علاوه بر آگاهی باید از نعمت رهبری و ولایت پذیری بهره مند شد و گرنه باز هم حکام ظالم می توانند جای رهبری الهی را بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا دکتر مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر طی گفتگو با رابط خبری به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، معمار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: امام خمینی (ره) اسلام را در جهان زنده کرد.

امام جمعه پیرانشهر با اشاره به گسترش روند دین زدایی در دوران قبل از انقلاب، گفت: امام خمینی (ره) در جهانی که دین در حال از بین رفتن بود اسلام را زنده کرد.

ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه پیرانشهر با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در بیداری کشورهای جهان، گفت: امروز انقلاب اسلامی الگوی جهان اسلام شده است.

وی ادامه داد: جهان اسلام به واسطه الگو گرفتن از انقلاب اسلامی بیدار شد و برای حاکمیت دین در کشورهایشان قدم برداشتند ولی هنوز در ابتدای راه هستند.

امام جمعه پیرانشهر اظهار کرد: امروز انقلاب در ظاهر در کشورهایی چون تونس، مصر و لیبی پیروز شده است ولی در هیچ کدام از این کشورها انقلاب به معنای واقعی محقق نشده است.

وی به تلاش دشمن برای ایجاد انحراف در این انقلاب ها اشاره کرد و افزود: برای تشکیل حکومت اسلامی باید آگاهی مردم افزایش یابد و هوشمندانه مراقب تحرکات دشمن باشند.

ماموستا محمودی گفت: برای تشکیل حکومت اسلامی علاوه بر آگاهی باید از نعمت رهبری و ولایت پذیری بهره مند شد و گرنه باز هم حکام ظالم می توانند جای رهبری الهی را بگیرند.

وی تصریح کرد: ولی فقیه، عامل اصلی پیروزی ما در دوران انقلاب اسلامی بود و اگر ولی فقیه نبود انقلاب اسلامی ایران هم به انحراف کشیده می شد.

وی خاطر نشان کرد: تشکیل حکومت اسلامی در صورتی محقق می شود که قوای سه گانه اسلامی باشند.

انتهای پیام

فهرست