امام جمعه سرو ارومیه
امام خمینی (ره )رهبر والگویی بسیار ساده زیست و اما دور اندیش بودند
ماموستا فرهنگ بهنام اظهار داشت: امروزه نیز قطار انقلاب در زیر سایه مقام معظم رهبری دامت برکاته همچنان در طوفان پرتلاطم توطئه های دشمنان، با تمام قدرت در حال حرکت وپیشرفت است به امید موفقیت وسربلندی ملت شریف ایران اسلامی.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا فرهنگ بهنام ، امام جمعه سرو ارومیه طی گفتگو با رابط خبری به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، معمار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت:

قال رسول الله صلی الله علیه وسلم: موت العالم موت العالم

سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره ) بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی را به همه ملت شریف ایران تسلیت عرض می نمایم.

وی تصریح نمود: امام خمینی (ره )رهبر والگویی بسیار ساده زیست و اما دور اندیش بودند بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده می کنیم که ایشان سالها با تفکرات بسیار ارزنده ودوراندیشانه وبا تفکری ناب توانستند که درخت انقلاب را به ثمر بنشانند.

ایشان رهبری انقلاب را به عهده داشتند وکشور را بعد از قرنها که زیر تسلط طاغوتیان بود به سمت جمهوری اسلامی که برگرفته از اسلام وآرای مردم بود به سوی مردم سالاری دینی  سوق داد تا مردم بتوانند هم به دینداری خود بپردازند وهم در سرنوشت خود نیز دخالت داشته باشند.

ماموستا بهنام افزود: معمار کبیر انقلاب ضمن اینکه رهبری فرزانه برای ملت ایران بودند الگویی مناسب برای دفاع از مردم مستضعف جهان نیز شدند تا هر جا ظلمی باشد، مردم با پشتوانه چنین رهبری بتوانند به قیام در برابر ظلم وطاغوت بر خیزند  ایشان همچنان دستاوردهای زیادی را برای این ملت بدست آوردند.

امام جمعه سرو خاطر نشان کرد: استقلال وآزادی وجمهوری اسلامی چهار کلمه ای که دنیایی از عمل و معنی را با خود به یدک می کشانند ، از بزرگترین این دست آوردها بود.

وی در ادامه اظهار داشت: امروزه نیز قطار انقلاب در زیر سایه مقام معظم رهبری دامت برکاته همچنان در طوفان پرتلاطم توطئه های دشمنان، با تمام قدرت در حال حرکت وپیشرفت است به امید موفقیت وسربلندی ملت شریف ایران اسلامی.

انتهای پیام

فهرست