امام جمعه موقت تکاب
امام خمینی (ره) ۴۳ سال پیش با پشتیبانی مردم ریشه طاغوت را در این مملکت خشک کرد
ماموستا سید عبدالله موسوی اظهار داشت: خداوند طوری ما را خلق نموده که همواره دنبال حقیقت خلقت جهان و انسان باشیم و از این طریق راه رستگاری را طی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز جمعه اهل سنت این هفته تکاب به امامت موقت ماموستا سید عبدالله موسوی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید

وی در ابتدا به آیات ۲۱ و ۲۲ سوره بقره اشاره کرد و گفت:  خداوند به چگونگی خلقت انسان در دنیا راه و روش زندگی کردن آموخت و از ما می خواهد از طریق خداشناسی  معتقد و پرهیزگار باشیم. زیرا خدا تمام اعمال ما را در نظر دارد و نباید شریکی برای او قائل شویم.

ماموستا موسوی به مساله حقیقت جویی انسان اشاره کرد و افزود:  خداوند طوری ما را خلق نموده که همواره دنبال حقیقت خلقت جهان و انسان باشیم و از این طریق راه رستگاری را طی کنیم.

امام جمعه موقت در ادامه خطبه به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: امام راحل امت در حدود ۴۳ سال پیش با پشتیبانی مردم توانستند ریشه طاغوت و شیطان را در این مملکت خشک کنند و آن مرد بزرگ لحظه ای در این راه نایستادند تا اینکه حق را بر باطل پیروز گردانند. پس وظیفه ما صیانت از دستاوردهای انقلاب است و باید با تمام توان در این راه تلاش کنیم.

انتهای پیام

فهرست