شناسه خبر: 964

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=964

امام جمعه بوکان
امام رضا (ع) یکی از ائمه و بزرگان اسلام است
ماموستا ملا عباس احمدی باغ افزود: از دیدگاه بزرگان اهل سنت توسل به امامان و بزرگانی چون امام رضا(ع) و شفیع قرار دادن حضرتشان باعث عفو و بخشش شفای الهی خواهد بود چون امام رضا(ع) نزد پروردگار جایگاه ویژه ای دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، ماموستا عباس احمدی باغ امام جمعه بوکان ، طی گفتگو با رابط خبر دفتر استانی ضمن تبریک به مناسبت ولادت ستاره تابناک آسمان ولایت و امامت امام رضا (ع) و جایگاه امام رضا (ع) در بین اهل سنت گفت: امام رضا (ع) یکی از ائمه و بزرگان اسلام است و از نوادگان شریف حضرت علی(ع) می باشد و از مراجع بزرگ مسلمین است و تا قیام قیامت از احترام و عزت برخوردار است.

وی در خصوص آثار زیارت امام رضا(ع)گفت: دیدگاه اهل سنت آن است که زیارت بزرگانی چون امام رضا از معنویات ویژه ای برخوردار خواهد شد و آثار معنوی زیارت امام رضا(ع) در چهره زوار نمایان می باشد و باعث نزول خیر و برکت و رحمت الهی است.

ماموستا احمدی باغ در خصوص توسل به امام رضا(ع) گفت: از دیدگاه بزرگان اهل سنت توسل به امامان و بزرگانی چون امام رضا(ع) و شفیع قرار دادن حضرتشان باعث عفو و بخشش شفای الهی خواهد بود چون امام رضا(ع) نزد پروردگار جایگاه ویژه ای دارد.

انتهای پیام

 

فهرست