شناسه خبر: 4012

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4012

امام جمعه شهر نلاس سردشت
امت اسلامی باید با وحدت ، پشتیبان جبهه مقاومت باشد
ماموستا خدر رحیمی اظهار داشت: به استناد آیه ۸۲ سوره مائده ، یهود بزرگترین و خطرناکترین دشمن امت اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته  با حضور انبوه نمازگزاران و با رعایت توصیه های بهداشتی (ماسک و فاصله اجتماعی)در محل مسجد جامع شهر نلاس به امامت ملا‌خدر رحیمی امام جمعه شهر نلاس برگزار گردید.

ابتدا حمد و ثنای الهی ، سپس تبریک مجدد عید فطر و اینکه عید واحد زمینه اقتدار امت اسلامی را به همراه دارد و کما اینکه نماز عید فطر و اینکه عید واحد زمینه اقتدار امت اسلامی را به همراه دارد کما اینکه نماز عید و خود عید سنت است ولی وحدت و با هم بودن واجب است و باید ارجعیت با واجب باشد.

امام جمعه نلاس دو حادثه تلخ بمب گذاری در مدرسه دخترانه سیدالشهداء افغانستان و جنایات صهیونیست ها در هنگ حرمت قدس شریف و کشتار مسلمانان را محکوم نمود و اظهار داشت: برای همه ثابت شد آنهایی که بنام اسلام می‌آمدند مردان مسلمان را شهید می‌کردند و زنان آبرومند را میفروختند و کودکان مسلمان را یتیم میکردند همان مزدوران صهیونیست و جبهه استکبار بودند  و دیدیم سرسازش را با صهیونیست ها دارند و مسلمانان را قتل و عام می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: امت اسلامی باید با وحدت ، پشتیبان جبهه مقاومت باشد زیرا به استناد آیه ۸۲ سوره مائده ، یهود بزرگترین و خطرناکترین دشمن امت اسلام است.

وی تصریح نمود: ترور ، ناامنی ، رعب وحشت ، زاده صهیونیست بوده و هست و خواهد بود و این صفات از این وحشیان دور نمی‌شود‌ لذا فقط باید با زبان زور و قدرت با آنها گفت‌‌ وگو کرد. امام جمعه نلاس در ادامه افزود: همچنان‌که صلاح‌الدین ایوبی با همین زبان بر آنها غلبه یافت ،حکام فاسد نیز دست از خنجر زدن به امت اسلامی بردارند معامله قرن دلخوشی بعضی ها بود که محکوم به شکست شد.کسی به گوش حکام فاسد بگوید کفر و صهیونیست میخواهد از شما دفاع کند ،آنها در برابر حماس قهرمان و حزب‌الله مجاهد به زانو درآمده‌اند ، حالا با وعده سرخرمن به شماها کمک می‌کتد، بهترین صفات برای حکام فاسد همان گاو شیرده،است که رئیس جمهور منفور آمریکا بر آنها نهاد ، همین ثروت را در بین امت اسلامی سرمایه گذاری می‌کردید در کمال عزت می‌بودید نه اینکه خوار دنیا و شرمسار قیامت و خجالت در محضر پیامبر‌ (ص) باشید.

وی در ادامه اظهار داشت: یکی دیگر از مناسبتها انتخابات است سعی کنیم با حضور حداکثری و انتخاب کاندیدای اصلح دین خود را به میهن و شهید و جانبازان ادا کنیم از طرف اقتدار نظام در بین المل را تقویت کنیم .

ماموستا خدر رحیمی خاطر نشان کرد: کاندیدای اصلح همان تقوی ‌،متکی به درون ،حل مشکلات معیشتی مردم و جلوگیری از تورم که انشالله در خطبه های آتی با استماع برنامه ها و گفت‌وگوهای نامزدها متوجه خواهیم شد که چه کسی تایید میشود.

انتهای پیام

فهرست