امام جمعه اهل سنت ارومیه
امروز استکبار جهانی برای تسلط بر جهان اسلام به ۵ منطقه غزه، لبنان، سوریه، عراق و ایران نیاز دارد
ماموستا مامَد کلشی نژاد اظهار داشت: استکبار جهانی داعش را به وجود آوردند تا موقعیت خودشان را در منطقه با ایجاد جنگ و آشوب مشروعیت ببخشند، اما سردار سلیمانی همه توطئه های آن ها را نقش بر آب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ همایش ” اتحاد اقوام و ادیان در مکتب سردار سلیمانی” به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در سالن اجتماعات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور علمای اهل سنت و تشیع و آشوری های ارومیه برگزار شد.

ماموستا مامَد کلشی نژاد، امام جمعه اهل سنت ارومیه نیز با بیان این که داعشی ها هیچ فهمی از قرآن نداشتند، چرا که اهل قرآن به احدالناسی ظلم نمی کند، افزود: این گروه تروریستی ابزاری در دست استکبار جهانی بود و مقامات آمریکایی هم اعتراف کردند که داعش را آن ها به وجود آوردند.

وی اضافه کرد: امروز استکبار جهانی برای تسلط بر جهان اسلام به ۵ منطقه غزه، لبنان، سوریه، عراق و ایران نیاز دارد و این مناطق را عامل خنثی شدن توطئه هایش می داند، ولذا داعش را به وجود آوردند تا موقعیت استکبار جهانی را در منطقه با ایجاد جنگ و آشوب مشروعیت ببخشند، اما سردار سلیمانی همه توطئه های آن ها را نقش بر آب کرد.

این همایش با قرائت بیانیه پایانی و تجلیل از دست اندرکاران و فعالین امر به کار خود پایان داد.

انتهای پیام

فهرست