امام جمعه نلاس سردشت
امروز حماس قهرمان در فلسطین اشغالی دنیا را مات و مبهوت نمودند
ماموستا خدر رحیمی اظهار داشت: فلسطین بهترین میدان آزمون است و به مدد و نصرت الهی شاهد نابودی جبهه استکبار در همه عرصه های مختلف وسرزمینهای اسلامی خواهیم بود و تک تک حکام سرسپرده ونوکران جبهه استکبار وصهیونستها وفاسد خصوصا کسانی که به معامله نگین قرن جواب مثبت دادند از اریکه قدرت دروغین برکنار خواهند شد واین ید قدرتمند مقدس مقاومت اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، ماموستا خدر رحیمی امام جمعه شهر نلاس سردشت درحمایت ازمردم مظلوم فلسطین و اهانت به قدس شریف و حمایت ازجبهه مقاومت بیانیه ی را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الیس الصبح بفریب

این روزها شاهد آشکار شدن ماهیت هر چه بیشتر غرب وحشی هستیم از هفتاد سال پیش وپیشتر جبهه استکبار وصهیونستها علیه امت اسلامی برنامه‌ ریزی نمودند و با گذاشتن غده سرطانی در غرب آسیا در راستای تحقق اهداف خود بر آمدند که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران  همه برنامه‌های خود را در شرف نابودی دیدند واین مهم در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران  و تحریم وترور و انقلاب رنگین و……دیدیم.

ایران اسلامی با مدیریت محور مقاومت امید را در دل امت اسلامی کاشت و با ساماندهی هسته های مقاومت اسلامی در کشورهای اسلامی زمینه تحقق این امید آفرینی را ایجاد نمود و با تقدیم فرزندان خود جبهه مقاومت اسلامی را قوی و نیرومند و امید ساز کرد که سردار دلها با تلاش و کوشش فراوان و با اخلاص در عمل مدیریت جبهه مقاومت را تقویت کرد.

امروز حماس قهرمان و سایر هسته های مقاومت اسلامی در فلسطین اشغالی دنیا را مات و مبهوت نمودند.

معامله قرن را عقیم گذاشتند ورسوای بن زائد ها و سازشکاران ودل دادگان غرب وحشی فراهم نمودند.

آری در طول تاریخ همان کسانی که از پشت به امت اسلامی خنجر زدند امید جبهه استکبار وصهیونستها بودند.

به مدد الهی این بار نیز امت اسلامی و فرزندان آنها(جبهه متحد مقاومت اسلامی )پیروز میدان خواهند شد.

وحشیگری ، خوی و صفت جبهه استکبار وصهیونستها بوده و با این صفت وحشی گری همه خطوط قرمز را زیر پا گذاشته و با رعب وحشت می خواهند خود را در جامعه نگه دارند که شلیک هر راکت و موشک مقاومت اسلامی در فلسطین اشغالی کید خود آنها را به خودشان بر گرداند وهر موشک مقاومت اسلامی زنده نمودن خونهای صبرها وفرزندان امت اسلامی است که در کشورهای اسلامی توسط جبهه استکبار وصهیونستها ریخته شد.

کجاست و آنهای که خون مردان مسلمان را بنام دین می ریختند وزنان آبرومند را در بازار می فروختند و فرزندان مسلمان را یتیم می کردند آثار امت اسلامی را نابود می کردند و اماکن مقدس مسلمان را تخریب می کردند چرا علیه صهیونیستها و استکبار اقدامی ننمودند مگر نه اینکه بنام دین جبهه استکبار وصهیونستها بودند.

بصیرت و آگاهی یاران و امت اسلامی را می طلبد که خودی ها را شناخت

فلسطین بهترین میدان آزمون است و به مدد و نصرت الهی شاهد نابودی جبهه استکبار در همه عرصه های مختلف وسرزمینهای اسلامی خواهیم بود و تک تک حکام سرسپرده ونوکران جبهه استکبار وصهیونستها وفاسد خصوصا کسانی که به معامله نگین قرن جواب مثبت دادند از اریکه قدرت دروغین برکنار خواهند شد واین ید قدرتمند مقدس مقاومت اسلامی است.

حکام فاسد بدانند معامله نگین قرن آنها را نابود خواهد کرد زیرا صهیونیستها و استکبار نمی توانند به داد خود برسند نوبت شماست؟!!!؟

الیس الصبح بقریب ؟

انتهای پیام

فهرست