عضو شورای روحانیت پیرانشهر
امروز خورشیدی غروب کرد که با طلوع آن  هزار چشمه ی نور در زندگی ملت ایران جوشیده بود
ماموستا محمد فیروزی اظهار داشت: بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران فردی دلسوز به نظام، عارف، مدیر، مدبر، سیاستمدار و شجاع بوده و تمامی صفات یک رهبر و عالم اسلامی را در خود داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا محمد فیروزی، عضو شورای روحانیت پیرانشهر طی گفتگو با رابط خبری به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و سی و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره ) بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی را به همه ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض نمود و اظهار داشت: امام خمینی یک شخص نبود بلکه یک ملت بودند.

وی تصریح نمود: امام یک حقیقت زنده است نام او ، پرچم این انقلاب و راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است.

عضو شورای روحانیت پیرانشهر تصریح نمود: امروز خورشیدی غروب کرد که با طلوع آن  هزار چشمه ی نور در زندگی ملت ایران جوشیده بود.

ماموستا محمد فیروزی در ادامه افزود: بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران فردی دلسوز به نظام، عارف، مدیر، مدبر، سیاستمدار و شجاع بوده و تمامی صفات یک رهبر و عالم اسلامی را در خود داشت.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه پس از ایشان نیز، امام خامنه‌ای سکان هدایت انقلاب را بر عهده گرفته و راه امام خمینی(ره) را گم نکردند بلکه راه ایشان را تقویت کرده تا جایی که هم‌ اکنون انقلاب اسلامی به خوبی در خط خود حرکت می‌کند.

انتهای پیام

 

فهرست