امام جمعه میرآباد سردشت
امر مشورت وشورا و به تبع آن انتخابات یک سفارش موکد دینی است
ماموستا عبدالرحمن باروزه اظهار داشت:  به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران ملت ایران انتخابات عدید و فروتنی انجام شده است و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای ، همه توطئه ها و دسیسه های دشمنان اسلام را سرکوب نموده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا عبدالرحمن باروزه ، امام جمعه میرآباد سردشت طی گفتگو با رابط خبری اظهار داشت:

امر مشورت وشورا و به تبع آن انتخابات یک سفارش موکد دینی است که مسلمانان با انتخاب احسن و اصلح و علمی نمودن اتیاع رای ما احسن و و به نوعی اجناع در دین اسلام بدان سفارش زیادی شده است.

به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران ملت ایران انتخابات عدید و فروتنی انجام شده است و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای ، همه توطئه ها و دسیسه های دشمنان اسلام را سرکوب نموده اند و یاس و نا امیدی را برای نیات پلید آنان به وجود آورده و ملت ایران هر روز بهتر از دیروز از تمام میدان ها سر بلند بیرون آمده و خواهند آمد

این انتخابات در مرحله بسیار حساس زمانی  و با سرمایه گزاری های بسیار کلان دشمنان برای دور کردن ملت از انتخابات در جریان است و چیدن تحریمهای ظالمانه و ناجوانمردانه استکبار در در راستای نا امید کردن مردم ایران و تحقق بخشیدن به آرمان پلید شان صورت گرفته است. باید قبول کنیم مشکلاتی هست.

اولا ریشه آن دسیسه های دشمنان است دوم اینکه دلسرد بودن و درصحنه انتخابات نبودن علاوه بر اینکه هیج مشکلی را حل نخواهد کرد بلکه مشکلات ما را صدچندان می کند و عدم شور و اشتیاق و یا نبودن در صحنه لکه ننگ و عذاب وجدان ما در آینده برای ما و نسلهای اینده خواهد بود و شکی در آن نیست.

لذا مردم ایران همانند گذشته با درک صحیح حساسیت و موقعیت زمانی و تحولات مهم جهان کنونی وظیفه بس خطیر و دینی و ملی دارند.

بار دیگر دشمنان دین وآب وخاک کشور را مایوس و نا امید کنند و با شکر نعمت امنیت و امان و ترقی و تعالی کشور را تداوم ببخشند. وقفنا الله و ایاکم لما یحبه و یرضاه

انتهای پیام

فهرست