امام جمعه بوکان 
انتخابات در ایران ، جزو سالم‌ترین انتخابات در جهان است
ماموستا عباس احمدی اظهار داشت: هرکس ایران عزیز ، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا عباس احمدی ، امام جمعه بوکان طی گفتگو با رابط خبری اظهار داشت: انتخابات ۱۴۰۰ از جهات مختلف از اهمیت زیادی برای ما برخورداراست .

یکی از نگرانی‌های مهم کشور حضور مردم در انتخابات است ،  باید مردم را تشویق به حضور در میدان کنیم ، مردم سرمایه نظام و دولت هستند و اگر مردم را از نظام جدا کنیم، دیگر چیزی باقی نخواهد ماند.

وی تصریح کرد: حالا ما در شرایطی هستیم که به وحدت و انسجام بیش از همیشه نیاز انقلاب است و علاج دردهای مزمن کشور حضور در انتخابات پرشور و حضور عمومی مردم و انتخاب اصلح و مناسب در انتخابات ریاست جمهوری است.

امام جمعه بوکان تاکید کرد: باید برای انتخابات ۱۴۰۰ ارزش های نظام را نایده نگیرند، همدیگر را تخریب نکنند و مردم  در انتخابات پرشور شرکت کنند.

ماموستا احمدی در ادامه اظهار داشت: هرکس ایران عزیز ، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.

انتخابات در ایران جزو سالم‌ترین انتخابات در جهان است.

انتهای پیام

فهرست