نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
انتظار می‌رود نمایندگان محترم بودجه سال ۱۴۰۰ را با بررسی دقیق به تصویب برسانند
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی اظهار داشت: بودجه سال 1400 باید با کارشناسی و بررسی بیشتر با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح ساختار بودجه در مجلس بررسی شود لذا انتظار می‌رود نمایندگان محترم بودجه سال 1400 را با بررسی دقیق به تصویب برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ اهم بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در برنامه میعادگاه آدینه ۲۱ آذر  ماه ۹۹ اظهار داشت: ارائه بودجه سال ۱۴۰۰ توسط معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به مجلس کاری غیرمتعارف بود چرا که ارائه بودجه به مجلس بصورت متعارف وظیفه رئیس‌جمهور و در غیاب او وظیفه معاون اول رئیس‌جمهور است.

بودجه سال ۱۴۰۰ باید با کارشناسی و بررسی بیشتر با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح ساختار بودجه در مجلس بررسی شود لذا انتظار می‌رود نمایندگان محترم بودجه سال ۱۴۰۰ را با بررسی دقیق به تصویب برسانند.

مجلس نباید اجازه دهند اموال و بودجه عمومی کشور به دست افراد کم‌خرد و کارنشناس داده شود

خداوند در قرآن صراحتاً مردم را از سپردن اموالی که خداوند آن را وسیله قیام و ایستادن مردم قرار داده است به دست سفهاء و کم‌خردان منع کرده است و این بیان خداوند علاوه بر اینکه باید در زندگی فردی ساری و جاری شود باید در سطح کلان و در مباحث حکومتی نیز اجرا شود لذا مجلس نباید اجازه دهند اموال و بودجه عمومی کشور به دست افراد کم‌خرد و کارنشناس داده شود چرا که سبب زمین‌گیری کشور و مردم می‌شود.

نمایندگان با تصویب درست بودجه مایه رشد اقتصاد و رفع مشکلات مردم را فراهم آورند

مجلس در تصویب و تدبیر بودجه کشور باید به مردم پاسخگو باشند لذا نمایندگان با تصویب درست بودجه مایه رشد اقتصاد و رفع مشکلات مردم را فراهم آورند.

انتهای پیام

فهرست