امام جمعه و جماعت الواج ارومیه
انتفاضه قدس روز به روز پرحرارت‌تر، پرشورتر و مقتدرتر از گذشته ، رو به ‌سوی آینده‌ای دارد
ماموستا جاسم پدرود اظهار داشت: بی‌شک اقدامات جنایتکارانه رژیم منحوس صهیونیستی منجر به اتحاد هرچه بیشتر ملت مظلوم فلسطین و ایمان بیشتر به مقاومت و ایستادگی و قوی‌تر شدن برای پیروزی نهایی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، ماموستا جاسم پدرود امام جمعه و جماعت الواج ارومیه درحمایت ازمردم مظلوم فلسطین و اهانت به قدس شریف و حمایت ازجبهه مقاومت بیانیه ی را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قبل از هرچیزی حمله وحشیانه رژیم اشغال گر به سرزمین مقدس قدس را محکوم مینماییم وجنایات ددمنشانه این روز‌های رژیم سفاک و کودک‌کش صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی و قدس شریف و به خاک و خون کشیدن تعداد پرشماری از مردم مظلوم ، بی‌گناه و مقاوم فلسطین، اندوه و تأثر شدید جهانیان به‌ ویژه امت اسلامی را برانگیخته است.

بی‌شک اقدامات جنایتکارانه رژیم منحوس صهیونیستی منجر به اتحاد هرچه بیشتر ملت مظلوم فلسطین و ایمان بیشتر به مقاومت و ایستادگی و قوی‌تر شدن برای پیروزی نهایی شده است وکشتار فلسطینیان مظلوم، انتفاضه قدس روز به روز پرحرارت‌تر، پرشورتر و مقتدرتر از گذشته رو به ‌سوی آینده‌ای دارد که با پاک شدن سرزمین مقدس از لوث وجود منحوس صهیونیست‌های جبار و قاتل، ملت فلسطین پیروزی نهایی همراه با نصرت الهی را به آغوش خواهند کشید.

دراین میان وظیفه شرعی ودینی هرمسلمان این است که برای پیروزی جبه مقاومت دعای خیرنمایندکه دعامیکنم هرچه زودتراین امرمهم تحقق یابد.

انتهای پیام

فهرست