مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
اهمیت تولید علم و توجه به مقام علم و عالم در اسلام بسیار مورد تاکید می باشد
حجت الاسلام عسگر فعال آذر اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم به قلم قسم خورده است و همیشه تولید علم و کسب علم از فضیلت ها به شمار می رود چرا که به واسطه علم است که جامعه آگاهی می یابد و از مسیر گمراهی و ضلالت دوری می گزیند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی ، حجت الاسلام عسگر فعال آذر در راستای لبیک گویی به فرامین رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال جدید شمسی(۱۴۰۰) بیانیه ای به شرح زیر صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((اطلبو العلم من المهد الی اللحد))

همزمانی سال جدید شمسی با ماه پیامبر اعظم(ص) ماه شعبان المعظم و میلاد با سعادت سید الشهدا حضرت امام حسین علیه السلام، قمر منیر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس علیه السلام، سید الساجدین حضرت امام سجاد علیه السلام، اشبه الناس به رسول گرامی اسلام حضرت علی اکبر علیه السلام و  قطب عالم امکان حضرت بقیه ا…  الاعظم فرصت مغتنمی بود تا آغاز سال جدید شمسی با معنویت افزونتری برای همگان رقم بخورد.

اهمیت تولید علم و توجه به مقام علم و عالم در اسلام بسیار مورد تاکید می باشد به گونه ای که خداوند متعال در قرآن کریم به قلم قسم خورده است و همیشه تولید علم و کسب علم از فضیلت ها به شمار می رود چرا که به واسطه علم است که جامعه آگاهی می یابد و از مسیر گمراهی و ضلالت دوری می گزیند.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در راستای لبیک گویی به فرامین مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)در نامگذاری سال جدید به نام سال “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” بر خود فرض می داند که در راستای تولید علم در حوزه علوم انسانی و تربیت عالمان دینی با تمام توان اقدام به رفع موانع تولید علوم نماید. در همین راستا این دفتر اعلام می دارد که از تمامی پروژه ها، مقالات، کتب و تولیدات علمی دیگر که در راستای گفتمان های وحدت امت اسلام، دشمن شناسی و معرفی دشمنان وحدت مسلمین و معرفی اسلام رحمانی به جهانیان باشد حمایت و پشتیبانی کرده و سعی خواهد نمود تمامی موانع پیش رو را مرتفع سازد تا ان شا الله قدم کوچکی در تحقق شعار سال داشته باشیم.

والسلام علیکم و رحمه ا…برکاته

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی

انتهای پیام

فهرست