نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
اولویت مسئولین و مدیران اجرایی استان حل مشکلات معیشتی مردم و کنترل قیمت ها در جامعه باشد
سید مهدی قریشی افزود: دعا و استغاثه در این ماه بسیار مهم است و این ماه فرصت خوبیست تا برای رفع بلای ویروس کرونا دعا کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی عصر دیروز در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اهمیت ماه مبارک ذی الحجه و برکات معنوی این ماه گفت: دعا و استغاثه در این ماه بسیار مهم است و این ماه فرصت خوبیست تا برای رفع بلای ویروس کرونا دعا کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با قدردانی از زحمات کادر درمانی و مدافعان سلامت استان گفت : در ایام‌بیماری کرونا کادر درمان‌و بهداشت بصورت جهادی تلاش کردند که قدردان زحمات این عزیزان‌هستیم و امیدواریم با تلاش های پژوهشگران و محققان به زودی واکسن بیماری کرونا کشف شده و سلامتی در جامعه حاکم شود.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات معیشتی مردم گفت: رزمایش مساوات و مواسات بار دیگر توسط رهبر معظم انقلاب مورد تاکید قرار گرفت و این وظیفه مردم و مسئولان را در جامه عمل پوشاندن به این مهم سنگین تر می کند و امیدواریم‌ وجهه مردمی کمک های مردمی در اعیاد پیش رو بخوبی محقق شده و کمک رسانی های لازم به مردم مستضعف و آسیب دیده در اثر بیماری کرونا انجام بگیرد.

امام جمعه ارومیه با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران تنها راه پیروزی را استقامت و مقاومت در برابر دشمنان ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با نام جهش تولید نام گذاری شده است و باید مسئولان اجرایی استان در اجرای این مهم بر رونق تولید ، استفاده از ظرفیت های استان خصوصا منطقه آزاد ماکو ، صادرات محور کردن کالاهای تولیدی استان و بازاریابی در بازارهای جهانی برای محصولات تولیدی تاکید داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان در پایان سخنان خود به وضعیت معیشتی سخت مردم‌ و گرانی های موجود در جامعه اشاره کرده و گفت : شرایط بد اقتصادی و گرانی های افسار گسیخته در جامعه و درگیری مردم با ویروس کرونا و سختی های موجود باعث رنج بیشتر مردم شده است و وظیفه مسئولین در تمامی زمینه ها رسیدگی و حل مشکلات است فلذا از مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی استان انتظار می رود با همراهی مردم و با تمام توان و تلاش در مسیر حل مشکلات مردم قدم بردارند و در خدمت مردم باشند.

انتهای پیام

فهرست