اولین نشست روحانیون شاخص شهرستان مهاباد با موضوع استهلال ماه رمضان و اوقات شرعی برگزار گردید
حجت الاسلام پور احمدی افزود: استفاده از فضای مجازی برای روحانیون امری بسیار مهم و ضروری است و در اولویت قرار گیرد و تاکید کرد که از این فضا غافل نشوید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، اولین نشست روحانیون شاخص شهرستان مهاباد با موضوع استهلال ماه رمضان و اوقات شرعی برگزار گردید

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مهاباد در ابتدا نکاتی را در مورد تعطیلی مساجد در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه مساجد تا نیمه اردیبهشت تعطیل هستند ولی کار تبلیغ و آخوندی تعطیلی ندارد و می توان از راه های مختلفی شروع به تبلیغ کرد.

وی درباره راه های تبلیغ اشاره کرد و افزود: استفاده از فضای مجازی برای روحانیون امری بسیار مهم و ضروری است و در اولویت قرار گیرد و تاکید کرد که از این فضا غافل نشوید.

وی اشاره به استفاده از سیستم های صوتی مساجد کرد و گفت: روحانیون عزیز ساعت مشخصی را برای تبلیغ در محله و در مسجد محله خود تعیین کنند و از طریق سیستم صوتی مسجد شروع به تبلیغ کنند.

در حین جلسه از تمامی کسانی که در این جلسه حضور داشتند تقاضا شدکه در ماه مبارک رمضان دعای فراوان کنند تا این بیماری از بین برود.

در ادامه جلسه، در موضوع استهلال و رویت هلال ماه رمضان مقرر گردید که گروه استهلال در روز پنجشنبه مورخه ۴/۲/۹۹ جهت رصد و رویت هلال اعزام گردد و نتیجه را به اطلاع روحانیون معزز برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست