دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
ایجاد اختلاف در میان آحاد امت واحده اسلامی ممنوع و حرام است
ائمه جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی اظهار داشتند: ما ائمه ی جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی به تاسی از فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعلام میداریم هرگونه اقدام تفرقه افکنانه که موجب برهم زدن وحدت مسلمانان اعم از شیعه و اهل سنت  است محکوم بوده و به هیچ وجه مورد تایید نمیباشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، ائمه جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی در سومین نشست ویدئو کنفرانسی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ، بیانیه ای را مبنی بر محکومیت هرگونه اقدام تفرقه افکنانه که موجب برهم زدن وحدت مسلمانان اعم از شیعه و اهل سنت ، که اخیرا جریان های افراطی در قالب ابزار هنر و فیلم نمایان شده است را صادر نمودند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

و اعتصمو بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

بار دیگر دست پلید استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و انگلیس جنایتکار با سیاست  و برنامه های تفرقه افکنانه و ستیزه جویانه ی فرق تسد و حمایت های بی دریغ از جریانهای افراطی جهت ایجاد اختلاف در میان آحاد امت واحده اسلامی و بیان دیدگاهای افراطی شیعه و سنی در قالب ابزار هنر نمایان شده است.

اینک که همت امت همیشه بیدار اسلامی و جهادگران و سرداران رشید اسلام علی الخصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شجره ی منحوسه ی داعش از سرزمین های اسلامی رخت برکنده است با خبر گشته ایم فیلم موهونی تحت عنوان بانوی بهشت با برنامه ریزی و سرکردگی جریان شیعه انگلیسی و در راس آن یاسرالحبیب تهیه و در آستانه ی پخش است.

ما ائمه ی جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی به تاسی از فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعلام میداریم هرگونه اقدام تفرقه افکنانه که موجب برهم زدن وحدت مسلمانان اعم از شیعه و اهل سنت  است محکوم بوده و به هیچ وجه مورد تایید نمیباشد

والسلام علیکم

ائمه جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی

 

 

 

فهرست