امام‌جمعه ‌اهل سنت ارومیه
ایجاد و تقویت جبهه مقاومت حاصل تفکر والای امام راحل است
ماموستا مامد کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت ارومیه با تسلیت سالگرد ارتحال ملکوتی امام‌ راحل گفت: ایجاد و تقویت جبهه مقاومت اسلامی حاصل تفکر والای معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا مامد کلشی نژاد” در گفت و گو با رابط خبری افزود: تفکر امام راحل مبنی بر نفی سبیل، موجب شد تا مسلمانان مظلوم جهان برای رهایی از سیطره استعمار دست به تشکیل جبهه مقاومت بزنند.

وی اظهار داشت: جبهه مقاومت نه‌تنها در یک نقطه بلکه در سراسر جهان به وجود آمده و به مبارزه با کفار می پردازد و در سایه همین جبهه مقاومت بوده که رژیم صهیونیستی نمی تواند در برابر مسلمانان مقاومت کند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه اضافه کرد: امروز ملت های مظلوم، انقلاب و اندیشه امام راحل را الگوی خود قرار داده و با پیروی از آن در برابر استعمارگران به ویژه رژیم کودکش اسراییل قد علم می کنند.

وی بیان کرد: معمار کبیر انقلاب عزت را به مسلمانان بازگرداند و موجب وحدت و انسجام بیشتر جهان اسلام شد.

وی با بیان اینکه ‌امام راحل مختص اهل تشبع نبوده و متعلق به تمام مسلمان جهان است، گفت: ایشان با ایدئولوژی خود معادلات استکبار جهانی را برهم زد و دین اسلام‌ را به عنوان غنی ترین ادیان به مسلمانان معرفی کرد تا در اداره امور، نیازی به مکاتب دیگر نداشته باشند.

ماموستا کلشی نژاد اظهار داشت: امام راحل جامعه جهانی را به معنویت دعوت کرد چنان که نامه ایشان به گورباچف نمونه بارز این دعوت است.

انتهای پیام

 

فهرست