رئیس سابق اطلاعات فرانسه
ایران با توپ وتانک قابل شکست نیست و تنها راه شکست آن جنگ نرم است
الکساندر دمارانش اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران مهلک ترین جنگ عقیدتی تاریخ است و دورنمای پایان تمدن غربی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، به نقل از حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، الکساندر دمارانش رئیس سابق اطلاعات فرانسه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران مهلک ترین جنگ عقیدتی تاریخ است و دورنمای پایان تمدن غربی است.

دمارانش معتقد بود که انقلاب اسلامی ایران مهلک ترین جنگ عقیدتی تاریخ است و دورنمای پایان تمدن غربی است.

دمارانش وقتی در سفر به عراق مقاومت اسرای ایرانی را از نزدیک مشاهده کرد به ریگان گفت: ایران با توپ وتانک قابل شکست نیست و تنها راه شکست آن جنگ نرم است و باید بجای جنگ فکر کرد، و رمز این عملیات جدید «پشه مالاریا» بود.

به عقیده او پیاده نظام این جنگ جدید عبارت بودند از:

  • روشنفکران جنتلمن

که بعدها در دولت اصلاحات در پرورش این افراد هزینه زیادی صرف شد که خروجی آن خیلی از اساتید دانشگاه رشته های علوم انسانی بودند و پرورش آنها را امثال دکتر سروش، سعید حجاریان و محمد مجتهد شبیتری به عهده داشتند.

  • قاچقچیان مواد مخدر

این طبف نیز با بزمی کردن جوانان رزمی دوران اول انقلاب قرار بود غیرت دینی را از آنها بگیرند و زمینه نابودی کشور را فرتهم کنند که البته به برکت فعالیت بسییج وروحانیون دغدغه مند خواست دشمن در این زمینه محقق نشد. در عین حال قاچاق برای نابودی اقتصاد یک کشور جزء بهترین ابزار هاست با توجه به اینکه اقتصاد مولد جزء عوامل اصلی تحقق تمدن است که بنا به پیش بینی دمارانش انقلاب ایارن با تحقق تمدن نوین اسلامی قرار است نابودی تمدن غربی را محقق سازد.

  • مترجمان زبده

مترجمان زبده ای همچون عزت الله فولاد وند که  با ترجمه آثار شخصیت های صاحب نظر نظام لیبرال دموکراسی زمینه انحراف انقلاب ایران را فراهم سازند.

امروز با کمال  خرسندی خدا را شاکریم که به برکت خون شهیدان سنی، شیعه و ارمنی انقلاب اسلامی توانسته آرمان خود را به دیگر کشورهای صادر کند و به رهبری شخصیتی فرزانه مسیر خود را با تمام فراز و نشیب ها ادامه می دهد و طبق گفته فوکویاما نظریه پرداز نظام لیبرال دموکراسی این مدل حکومتی الان در حال نابودی است.

انتهای پیام

فهرست