امام جمعه اهل سنت تکاب
این اقدام جسارت بار، نشانه انفعال و استیصال استکبار در مقابله با گفتمان اسلام ناب محمدی است
ماموستا یحیی اسمعیلی اظهار داشت: در کجای ، تاریخ عقلانی بشریت، توهین به ادیان و پیامبران آنان، مولفه‌ای برای نشان دادن آزادی بیان قلمداد شده است؟ مسلمانان راستین ، هرگز چنین رفتارهایی را فراموش نخواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا یحیی اسمعیلی ، امام جمعه اهل سنت تکاب، در پی  اقدام  هتاکانه  یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) بیانیه ای در محکومیت این اقدام  صادر  کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

بار دیگر کینه‌توزان دین مبین اسلام و کوته بینان دموکراسی غرب با بازنشر کاریکاتوری موهن به بهانه آزادی بیان به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی توهین کردند.

اگر چه دنیای به اصطلاح متمدن اروپایی و آمریکایی در طول سال‌های اخیر با به راه‌انداختن فتنه‌هایی چون داعش و طالبان سعی زیادی کردند تا چهره‌ای خشونت بار از اسلام را به نمایش بگذارند لیکن دستان در خون آغشته و پلیدشان اینبار به گونه‌ای دیگر رخ نمایان کرد؛ بازنشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر اعظم صلوات الله علیه، نه تنها دل مسلمانان عالم، بلکه دل تمامی متدیّنین و آزادگان جهان را عمیقاً غصه‌دار کرده است.

در کجای ، تاریخ عقلانی بشریت، توهین به ادیان و پیامبران آنان، مولفه‌ای برای نشان دادن آزادی بیان قلمداد شده است؟ مسلمانان راستین ، هرگز چنین رفتارهایی را فراموش نخواهند کرد. این اقدام جسارت بار، نشانه انفعال و استیصال استکبار در مقابله با گفتمان اسلام ناب محمدی است و به منظور انتقام از شکست‌های پیاپی مستکبران در مقابله با آزادی‌خواهان جهان و پیروان مکتب توحید هر ازچند گاهی انجام می‌شود.

پاسخ چنین اعمال دور از شان انسانی، اتکال به حضرت حق و برداشتن گام‌های مستحکم و عملی در راه شریعت نبوی و آگاه‌سازی و پرده برداشتن از چهره دروغین و مستکبرین جهانی است.

نشریه فکاهی «شارلی ابدو» چاپ پاریس روز یازدهم شهریورماه در اقدامی گستاخانه و توهین‌آمیز، کاریکاتورهای موهن به پیامبر اکرم(ص) را بازنشر کرد.

ماموستا یحیی اسمعیلی

امام جمعه اهل سنت تکاب

انتهای پیام

 

فهرست