مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه
باردیگر جهان اسلام شاهد حرکتی بسیار زشت ومنفور از مدعیان حقوق بشر شد
ماموستا عبدالرحمن محمدپور اظهار داشت: هزاران درود خدا بر رهبر فرزانه و حکیم ما که در دنیای استکبار زده ما فقط فریاد رسای اوست  که مسلمانان را به جوش و خروش وا میدارد سکوت مرگبار و  حکام و سران و علماء سوء از اقدام رذیلانه مجله فرانسوی  دردناکتر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا عبدالرحمن محمدپور ، مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه ، در پی  اقدام  هتاکانه  یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) بیانیه ای در محکومیت این اقدام  صادر  کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

باردیگر جهان اسلام شاهد حرکتی بسیار زشت ومنفور از مدعیان حقوق بشر شد و در یک گستاخی شرم آور نشریه فرانسوی زیر نفوذ صهیونیسم بین الملل به ساحت قدسی پیامبر نورانی اسلام اهانت نمود.

آیا جریحه دار کردن قلب و احساس و عواطف نزدیک به دو میلیارد مسلمان به بهانه پوچ و واهی آزادی بیان توجیه پذیر است؟ حرکت شوم اهانت به مقدسات دیگران نقض صریح حقوق دینی و اعتقادی ملتها است و به شدت مورد تنفر و انزجار همه انسانهای دیندار و آزادیخواه جهان است و باید همه درمقابل این حرکت شوم که موجب نفرت و کینه و سلب امنیت جهانی خواهد شد عکس العمل نشان دهند.

هزاران درود خدا بر رهبر فرزانه و حکیم ما که در دنیای استکبار زده ما فقط فریاد رسای اوست  که مسلمانان را به جوش و خروش وا میدارد سکوت مرگبار و  حکام و سران و علماء سوء از اقدام رذیلانه مجله فرانسوی  دردناکتر است.

برهمه ما واجب است در دفاع از حریم قدسی نبی اکرم (ص) و قرآن کریم از همه امکانات مادی ومعنوی وعلمی برای متوقف نمودن این اقدام و حرکت شنیع استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی استفاده نماییم.

الاسلام یعلو ولایعلی علیه

عبدالرحمن محمدپور مدرس حوزه

انتهای پیام

فهرست