نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری
باید وحدت را به وجود آورده حفظ کنیم، در مسیر پیشبرد اسلام و دفع دشمن گام برداریم
آیت‌الله علی اکبر قریشی اظهار داشت: ما باید به افکار، اعتقادات و حب باطنی خود توجه کنیم زیرا خداوند از این حب و علاقه دلیلش را خواهد پرسید و آن را نیز در محاکمه انسان لحاظ خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، همایش طلایه داران تقریب با حضور نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری ، نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده ارتش در منطقه شمال غرب ، فرماندهی سپاه شهدا و روحانیون تشیع و تسنن ارومیه در مصلی ارومیه برگزار گردید.

آیت‌الله علی اکبر قریشی، نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری، در همایش طلایه داران تقریب ویژه علمای تشیع و اهل سنت اظهار کرد: هفته وحدت را تبریک عرض کرده و امیدوارم خدای متعال رحمت و الطاف خود را شامل حال ما کند.

وی افزود: دشمن از اول می‌دانست اگر مسلمانان متحد باشند به زیان آن‌ها است و همیشه درصدد ایجاد اختلاف در بین آن‌ها بودند و ائمه از سوی اینکه از خلفای زمان در رنج بودند ولی با این‌حال مردم را به وحدت در سایه اسلام دعوت می‌کردند.

آیت‌الله قریشی بیان کرد: باید وحدت را به وجود آورده حفظ کنیم، در مسیر پیشبرد اسلام و دفع دشمن گام برداریم زیرا این امر یک وظیفه مهم دینی و اجتماعی است.

وی ادامه داد: قرآن می‌فرماید که در روز قیامت بندگان فرد به فرد مقابل خدا ایستاده  و جواب خواهند داد و کسانی که دوست دارند بین مردم اختلاف بیفتد و محبت و دوستی بین مسلمین موجب ناراحتی آن‌ها است که خدا چنین افرادی را دوست ندارد.

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ما باید به افکار، اعتقادات و حب باطنی خود توجه کنیم زیرا خداوند از این حب و علاقه دلیلش را خواهد پرسید و آن را نیز در محاکمه انسان لحاظ خواهد کرد و راجع به فرد به فرد ما این موضوع صدق می‌کند و مختص اجتماع نیست و باید دقت کنیم.

انتهای پیام

فهرست