نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
با تدبیر مناسب و برنامه ریزی دقیق مانع بروز مشکلات در انتخابات آتی شوید
حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت: شورای نگهبان قانون اساسی یکی از مهمترین یادگاران امام راحل است که ثمرات و برکات این تصمیم درست و حکیمانه در طول چهل سال پس از انقلاب بخوبی قابل مشاهده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، رئیس، کارکنان و اعضای دفتر هیأت نظارت و بازرسی انتخابات استان آذربایجان غربی بمناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار کردند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت:سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی را گرامی می داریم و این روز را به همه تلاشگران این عرصه تبریک می گوییم.

وی خاطر نشان کرد: شورای نگهبان قانون اساسی یکی از مهمترین یادگاران امام راحل است که ثمرات و برکات این تصمیم درست و حکیمانه در طول چهل سال پس از انقلاب بخوبی قابل مشاهده است و عملکرد قابل قبول شورای نگهبان در طول این سال ها مانع از سردرگمی مردم در انتخابات و زمینه انتخاب درست در انتخابات را فراهم نموده است.

امام جمعه ارومیه تصریح نمود: علی رغم تبلیغات سنگین دشمنان برای عدم حضور مردم در انتخابات، خداوند متعال عنایت کردند و درصد مشارکت مردم خوب بود که امیدواریم با عملکرد مناسب دولت جدید شاهد افزایش مشارکت در سال های آتی باشیم.

بروز مشکلات در ابتدای اخذ رأی و معطل شدن مردم باعث کاهش مشارکت گردید که باید تلاش شود در انتخابات سال های آینده این مشکلات رفع شود.

سید مهدی قریشی در ادامه گفت: از تمامی دست اندرکاران و ناظران امین که در برگزاری صحیح انتخابات تلاش کردند سپاسگزاریم و امیدواریم در مسیر اعتلای نظام ثابت قدم باشند.

تلاش کنید معنویت را در زندگی و کار خود حاکم کنید و با خلوت با خداوند متعال تقوی را در وجود خود تثبیت کنید.

در ابتدای این جلسه آقای کریم نژاد رئیس دفتر هیأت نظارت و بازرسی استان به تشریح عملکرد این دفتر در انتخابات ریاست جمهوری و نحوه نظارت ها در استان پرداخت.

انتهای پیام

فهرست