امام جمعه اهل سنت ارومیه
با ساخت فیلم بانوی بهشت ، بار دیگر احساسات دینی و مذهبی مسلمانان را جریحه دار می کنند
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: می طلبد که همه با بصیرت و هوشیاری کامل به نقشه ها و توطئه های خطرناک دشمنان آگاه باشیم که سردار دلها برای دفاع از مظلومین و از بین بردن توطئه های شوم آمریکا و صهیونیسم بین المللی جان خود را فدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ظهر دیروز همایش مکتب شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور علما و نخبگان اهل سنت و تشیع و مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت آذربایجان غربی به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها و ابومهدی مهندس در مسجد قدس شهید کوهنورد برگزار گردید.

ماموستا مامد کلشی نژاد ، امام جمعه اهل سنت ارومیه در این همایش به تبیین مکتب  سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: این ایام یاد و خاطره شهدا ، یکی از مهم‌ترین رسالت جامعه امروزی ماست و شناخت راه شخصیت‌های بزرگوار جهان اسلام همچون شهید سلیمانی و راه آزادی و انسانیت و مردانگی فارغ از همه مرزبندی های قومی قبیله ای و مذهبی است  و بر لزوم تبیین هرچه بیشتر برنامه ها و عملکرد این شهید والا مقام بعنوان یک فاکتور موفق در راستای اتحاد همبستگی و انسجام و همدلی تاکید کرد.

وی همچنین سردار سلیمانی را  به عنوان یکی از شخصیت های بی بدیل عصر حاضر دانست که برای دفاع از مظلومین و از بین بردن توطئه های شوم آمریکا و صهیونیسم بین المللی جان خود را فدا کردند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه خاطر نشان کرد: حاج قاسم سلیمانی اگر در مقابل جنگ های نیابتی استکبار جهانی که در منطقه ایجاد کرده بودند و لشکر خطرناک همچون داعش مبارزه نمی کرد قطعاً استکبار جهانی به اهداف پلید و شوم خودشان میرسیدند.

ماموستا کلشی نژاد در ادامه افزود: می طلبد که همه با بصیرت و هوشیاری کامل به نقشه ها و توطئه های خطرناک دشمنان آگاه باشیم که دشمن امروزه با دسیسه های مختلف درصدد  تفرقه اندازی و از بین بردن اتحاد جامعه اسلامی هستند که این بار از طریق فیلم های سینمایی و هنرمندان هالیوود وارد عرصه شده‌اند و فیلم  را به نام بانوی بهشت از طریق شبکه های خودشان ولی به نام اهل تشیع فیلمی را به نام بانوی بهشت با پولهای کثیف انگلیس ساخته اند تا بار دیگر احساسات دینی و مذهبی مردم را جریحه دار کنند یاسر الحبیب شخصی که انگلیس برای پیاده کردن نقشه های شوم خودشان از وی بر علیه مسلمانان بهره برداری می کنند را برای این کار و ساخت این فیلم مامور کردند.

لذا میطلبد روحانیون، ائمه جمعه و جماعات برای آگاه ساختن مردم و خطری که بار دیگر دشمنان برای مسلمانان کشیده اند را آگاه کنند تا خدای نکرده با اکران این فیلم خطری متوجه مسلمانان و صفوف به هم آنها نشود.

در خاتمه همایش تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی از خانواده های شهدای محله تجلیل بعمل آمد.

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام

فهرست