نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی
برای پیشرفت و توسعه استان باید براساس سند آمایش سرزمین استان قدم برداشته شود
عادل نجف زاده اظهار داشت: برای تحقق توسعه کشور و استان باید براساس مأموریت محوری شهرستان ها حرکت کرده و آفت بخشی نگری را در استان از بین ببریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ جلسه مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، فرمانده نیروی انتظامی و سپاه شهداء و جمعی از مدیران کل استان ، در دفتر امام جمعه ارومیه برگزار گردید

در این نشست نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ؛ اظهار داشت: متاسفانه در دولت های مختلف توجه جدی به معاش و درآمد مردم نشده و این موضوع امروز به یک دغدغه و مشکل اصلی کشور تبدیل شده است لذا توجه جدی مجلس یازدهم از اول شروع به کار به مسئله درآمد و معاش مردم است.

عادل نجف زاده تاکید کرد: برای پیشرفت و توسعه استان باید براساس سند آمایش سرزمین استان قدم برداشته شود تا شهرستان های استان را براساس آن سند برای تحقق شعار جهش تولید آماده کرده و مأموریت هر شهرستان در پازل توسعه کشور و استان را تبیین کنیم.

وی در ادامه افزود: برای تحقق توسعه کشور و استان باید براساس مأموریت محوری شهرستان ها حرکت کرده و آفت بخشی نگری را در استان از بین ببریم.

انتهای پیام

فهرست