مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی 
برخی از علماء از نوع و شکل و کیفیت خدمات دهی مرکز خدمات حوزه های علمیه اطلاع کافی ندارند
حجت الاسلام مجید یگانه ضمن تشریح خدمات نظام در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به روحانیون و افزایش برخی از خدمات به جامعه مخاطب نیز مطالبی را ایراد نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،دومین نشست تخصصی ائمه جمعه اهل سنت آذربایجان غربی که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد

حجت الاسلام مجید یگانه ، مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی  در این نشست تخصصی ائمه جمعه اهل سنت استان ضمن بیان اجمالی خدمات مرکز به جامعه مخاطب، خصوصا روحانیون و طلاب و اساتید اهل سنت ، در خصوص مسائل مربوط به بیمه تامین اجتماعی ، بیمه عمر و تکمیلی جامعه مخاطب اشاره کرد و گفت: برخی از علماء از نوع و شکل و کیفیت ارائه خدمات این مرکز اطلاع کمی دارند و در خصوص خدمات مستمری بگیران نوع کیفیت و فرایند دریافت خدمات بیمه تکمیلی و هزینه های دیگر توضیحاتی را ارائه نمود.

مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه آذربایجان غربی در ادامه ضمن تشریح خدمات نظام در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به روحانیون و افزایش برخی از خدمات به جامعه مخاطب نیز مطالبی را ایراد نمود.

در پایان نشست ،حاظرین با طرح سوالات و مشکلات موجود در مرکزخدمات و پاسخ مدیر مرکز به هریک از سوالات حاظرین و ارائه راهکارهای موجود در حل برخی از مشکلات نیز مطرح گردید.

انتهای پیام

فهرست