شناسه خبر: 2714

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2714

امام جمعه مهاباد
برکات سردار سلیمانی تنها به بخش نظامی ختم نمی‌شد
ماموستا عبدالسلام امامی اظهار داشت: محبوبیت سردار سلیمانی خارج از جناح‌های سیاسی بود و مراسم تشییع پیکر مطهر او پس از خاکسپاری امام راحل جزء بزرگ‌ترین آیین ها در دهه‌های اخیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا عبدالسلام امامی در اولین مراسم سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی با بیان اینکه برکات سردار سلیمانی تنها به بخش نظامی ختم نمی‌شود، ادامه داد: حاج قاسم در دور زدن تحریم‌ها و گره‌گشایی از مشکلات کشور نیز دست بالایی داشت که به علت شرایط نظام امکان رسانه‌ای شدن آن تاکنون امکان پذیر نبوده است.

امام جمعه مهاباد با اشاره به اینکه سردار سلیمانی در عمق دلها نفوذ کرده است، بیان کرد: محبوبیت سردار سلیمانی خارج از جناح‌های سیاسی بود و مراسم تشییع پیکر مطهر او پس از خاکسپاری امام راحل جزء بزرگ‌ترین آیین ها در دهه‌های اخیر است.

وی شهادت را برازنده سردار سلیمانی دانست و افزود: تحولات منطقه و عادی سازی روابط بین کشورهای منطقه با اسراییل پس از شهادت وی در دستور کار قرار گرفت، چرا که در زمان حیات وی این خواب دشمنان امکان پذیر نبود.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و با شلیک از پهپادهای ارتش این کشور به شهادت رسیدند.

انتهای پیام

فهرست