نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
بنیاد مسکن باید در مسیر آرمان های امام راحل در خدمت به مردم لحظه ای سست نشود
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی اظهار داشت: تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین الطاف الهی بود که به برکت تدبیر امام راحل برای حل مشکلات مسکن مردم محروم تأسیس شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بمناسبت سالروز تأسیس حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و  امام جمعه ارومیه دیدار کردند.

سیدمهدی قریشی  در این دیدار اظهار داشت: نگاه هوشمندانه و تدبیر حکیمانه امام راحل در تأسیس نهادهایی همچون بنیاد مسکن، بسیج مستضعفین ، کمیته امداد و غیره نشان از جامع نگری امام خمینی و هدایت های غیبی خداوند متعال بود.

وی افزود: پس از گذشت سال ها برکات این تصمیمات و اهمیت چنین نهادهایی بیش از پیش نمایان تر می شود.

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد: تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین الطاف الهی بود که به برکت تدبیر امام راحل برای حل مشکلات مسکن مردم محروم تأسیس شد.

این نهاد انقلابی باید در مسیر آرمان های امام راحل بیش از پیش تلاش کرده و در خدمت به مردم لحظه ای سست نشود.

وی تصریح نمود: شما بزرگواران باید قدردان لطف الهی باشد که در مسیری قرار گرفته اید که می توانید با خدمت به مردم و ایجاد انگیزه و امید در محرومین رضایت الهی را کسب نمایید.

از مشکلات و سختی های کار دلسرد نباشید و اگر کارهایتان را برای خدا انجام دهید یقین بدانید خداوند در مسیر حل مشکلات مددکار شما خواهد بود.

در هر مجموعه ای مشکلات متعددی وجود دارد و رسیدن به شرایط مطلوب و ایده آل در هر مجموعه ای نیاز به تلاش وافر دارد اما اصل موضوع درست بودن مسیر فعالیت است.

سید مهدی قریشی بیان کرد: بحمدلله مسیر ساخت خانه برای محرومین مسیری درست و الهی است که باید از خداوند متعال بخواهید تا شما را در این مسیر ثابت قدم نگه دارد.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان قرار گرفته ایم و براساس توصیه معصومین و قرآن کریم در این ماه عبودیت و بندگی انسان تجلی یافته و همه افعال انسان رنگ و بوی عبودیت بخود می گیرد.

تلاش کنید از فیوضات و معنویات این ماه عزیز نهایت بهره را برده و ما را از دعای خیرتان بی‌نصیب نکنید.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتر سعید بهادری قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و مهندس بدلی مدیرکل بنیاد مسکن به ارائه گزارش در خصوص فعالیت ها و اقدامات این نهاد پرداختند.

انتهای پیام

 

 

فهرست