شناسه خبر: 3931

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=3931

امام جمعه اهل سنت ارومیه
بودن جبهه مقاوت در منطقه چقدر حائز اهمیت بوده و هست
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: بی شک چنین حملات دردمنشانه در ماه مبارک رمضان و هدف قرار دادن دانش آموزان بی دفاع  نشان از نهایت غیر انسانیت بودن عاملان این اقدام ناجوانمردانه دارد که قلب هر انسان بیدار و موحدی را به درد می آورد وآنرا جریحه دار میکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ ماموستا مامد کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت ارومیه طی پیامی حمله تروریستی کابل را محکوم و شهادت کودکان و نوجوانان بی گناه را به ملت شریف افغانستان تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبرحمله وحشیانه تروریستی به مدرسه سید الشهدا در منطقه شیعه نشین هزاره کابل که منجر به شهادت و زخمی شدن کودکان و نوجوانان بی گناه آن منطقه گردید باعث تأثر  وتٱلم اینجانب گردید.

بی شک چنین حملات دردمنشانه در ماه مبارک رمضان و هدف قرار دادن دانش آموزان  بی دفاع  نشان از نهایت غیر انسانیت بودن عاملان این اقدام ناجوانمردانه دارد که قلب هر انسان بیدار و موحدی را به درد می آورد وآنرا جریحه دار میکند و بی شک به همگان نشان می دهد که بودن جبهه مقاوت در منطقه چقدر حائز اهمیت بوده وهست تا درمقابل اینکونه وحشیگریها قد علم کرده دست آنها را برسرمظلومین منطقه کوتاه کند.

اینجانب ضمن محکومیت این عمل قبیح و ناجوانمردانه ، را به ملت شریف افغانستان و خانواده های داغدیده  تسلیت می گویم و ازخداوند متعال برای همگان صبرو اجرمسألت مینمایم.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

کلشی نژاد

امام جمعه اهل سنت ارومیه

انتهای پیام

فهرست