امام جمعه اهل سنت نقده
بیت المقدس قبله اول مسلمین به عنوان نماد وحدت در مقابله مستضعفین با مستکبرین است
ماموستا مامد کلشی نژاد افزود: قدس امروزه به یک نمادمقدس برای  جامعه جهانی و امت اسلامی در مبارزه با جنایات رژیم کودک‌ کش صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی مستکبرین و ایادی منطقه‌ای آنها و میدان هراس و وحشت اسرائیل در پیشگاه ملت‌های آگاه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ امام جمعه اهل سنت نقده ، ماموستا مامد کلشی نژاد ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی و منطقه‌ای آنان علیه مردم مظلوم فلسطین و پاره تن اسلام، بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سبحان الذی اسرا بعبده لیلا من المسجد الحرام المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله لنریه من آیاتناوهو السمیع البصیر‌:

بیت المقدس قبله اول مسلمین به عنوان نماد وحدت و یکپارچگی در مقابله مستضعفین با مستکبرین، سال‌هاست که آزادیخواهان جهان را در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، در راستای دفاع از ملت مظلوم فلسطین به  خیابان‌ها کشانده است .

قدس امروزه به یک نمادمقدس برای  جامعه جهانی و امت اسلامی در مبارزه با جنایات رژیم کودک‌ کش صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی مستکبرین و ایادی منطقه‌ای آنها و میدان هراس و وحشت اسرائیل در پیشگاه ملت‌های آگاه است.

لذا اینجانب ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی و منطقه‌ای آنان علیه مردم مظلوم فلسطین و پاره تن اسلام، درباره طرح موسوم به «معامله قرن» به اسرائیل غاصب، آمریکای جنایتکار و برخی حکام خود فروخته و خائن کشورهای عربی از جمله امارات متحده عربی که حامی این طرح ذلت‌بار  و عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی هستند هشدار می‌دهیم و اعلام می‌داریم، این معامله ننگین، دست‌آوردی جز شکست و روسیاهی برای عاملان و حامیان آن نخواهد داشت.

امروزه همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان در قبال رنج‌های زنان، مردان و کودکان مظلوم و ستم‌دیده فلسطین و سرزمین‌های اشغالی که تحت ستم غاصبان صهیونیست قرار گرفته‌اند، مسئولیتی تاریخی دارند. به مدد الهی خون هزاران شهید راه قدس، سیلی به راه خواهد انداخت که پایه‌های پوشالی رژیم صهیونیستی را خواهد لرزاند و به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اسرائیل غاصب بیست و پنج سال آینده را نخواهد دید.

کلشی نژاد

امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده

انتهای پیام

فهرست