مرکز رسیدگی به امور مساجد استان آذربایجان غربی
بیست و یکم تیرماه،  ( روز عفاف و حجاب  )، روز نکوداشت یکی از ارزش های بزرگ اسلامی وایرانی است
حجت الاسلام محمد خانبابایی اظهار داشت: در شرایطی که بدخواهان نظام اسلامی و استکبار جهانی در قتل عام فرهنگی قصد دارند این عزت و افتخار زن مسلمان را هتک کرده و با شبهه و تمسخر در تلاشند این زینت بندگی را از آنان بگیرند وظیفه و رسالت بانوان و دختران ما در حفظ چادر بعنوان پوشش کامل  سنگین تر می شود.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ،مرکز رسیدگی به امور مساجد استان آذربایجان غربی  بمناسبت دهه عفاف و حجاب بیانیه ی صادر کرد:

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و یکم تیرماه،  ( روز عفاف و حجاب  )، روز نکوداشت یکی از ارزش های بزرگ اسلامی وایرانی است

این میراث ارزشمند معنوی پس از اعصار و قرون،  با جانفشانی و مجاهدت مردان و زنانی  مومن و خستگی ناپذیر به عصر وزمان ما رسیده است و پاسداشت آن وظیفه اسلامی و انسانی است که تلاش همه آحاد جامعه را   می طلبد.

حجاب اسلامی جزء ضروریات دین مبین اسلام و از موکدات آیات و روایات معصومین علیهم السلام می باشد که این فریضه الهی موجب حفظ عزت و کرامت زنان و مردان و تشخص و ارزش گذاری به مقام زن مومن و صیانت از حریم شخصیت انسانی ایشان می شود.

در شرایطی که بدخواهان نظام اسلامی و استکبار جهانی در قتل عام فرهنگی قصد دارند این عزت و افتخار زن مسلمان را هتک کرده و با شبهه و تمسخر در تلاشند این زینت بندگی را از آنان بگیرند وظیفه و رسالت بانوان و دختران ما در حفظ چادر بعنوان پوشش کامل  سنگین تر می شود. یک روز برادران و خواهران انقلابی ما در مسجد گوهر شاد با نثار خون خود از عفاف و حجاب صیانت کردند و امروز در هجمه رسانه ها،  ماهواره ها و فضای مجازی بصیرت و معرفت دینی و تفکر ناب اسلامی سلاح مبارزه و صیانت از عفت و پاکی زنان و مردان ماست.

نتیجه سهل انگاری و مسامحه در امر دین چه در زندگی شخصی و چه در محیط کسب و کار و اداری،  گسست خانواده‌ها و رشد مفاسد اخلاقی در جامعه گشته و مقدمات سقوط آن جوامع را در پی خواهد داشت.

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان از  تلاش و مجاهدت بانوان عفیف و پاکدامن و انقلابی که رسالت سنگین حفظ و ترویج حجاب و عفاف را که تداوم بخش خط سرخ شهادت و ترسیمگر افق سبز انتظار است قدردانی می نماید.

محمد خانبابایی مدیر مرکز رسیدگی به امور استان و امام جمعه بخش نازلو و نوشین شهر

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان آذربایجان غربی

انتهای پیام

فهرست